#23 Emre Akbaba - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre Akbaba: "Milli takımımızın EURO 2020 kadrosunda yer almak istiyorum" YellowRed Post on Twitter

Bizden aldığı beleş paralar kesmedi şimdi birde Milli takımdaki primlere göz dikmiş.

Tarık'tan bir farkı yok gözümde.
Hatta tarık daha iyi.

Tarık en azından beni alın diye taraftar ayağına yatmadı.
Bizim iş bilmezler gidip aldı.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

adam şampiyonluğu teslim etmek üzere olduğumuz maçta kendilerinin hedefleri yokken bize gol attığı yetmiyor gibi bir de önce kolunu göstermiş sonra bacağını göstermiş

Aynı adam çok ağır bir sakatlık dönüşü ölümüne samudionun önüne ayağını sokup tekrar kırdı..

Formasına ihanet etmeyen bir adammış.. Gol sevincine çok takılmamak lazım o anki adrenalinle gereksiz hareketler yapılabiliyor..

En sağlam haliyle bile öne çıkan bir özelliğini göremedim bizim takımda. Gayret de ediyordu ama özellikle defansif bakımdan biraz daha fazlasını yapmaya çalıştığı zaman direkt faule sebebiyet veriyordu. Asıl beklentiye girilen hücum yönüyle de net silik bir görüntü vermişti...

Geçirdiği ağır sakatlık sonrası, uzun süre maça çıkmamış haliyle beklentiyi yüksek tutmamak gerekiyor. Gelecek sezon için bir nebze ümit verebilirse ne ala...

kotu futbolcu diyebilirsiniz ama yatiyor para aliyor felan ne alaka ya. ondan ziyade 1 sene sakatliklarla talihsizliklerle gecti napsin adam sizde valla iyice kafayi yediniz. sen zaten belhandayla kafayi yedin millet simdi takacak emre akbabayi buldu te allahim.
Adamdan adama fark var herkes belhanda gibi biyonik degil haklisin ben sakatlığına bi sey demiyorum rtas ama abartinho bu adam. Ozcimbomlu olduğu icin müsamaha gösterilir emreye

Adamdan adama fark var herkes belhanda gibi biyonik degil haklisin ben sakatlığına bi sey demiyorum rtas ama abartinho bu adam. Ozcimbomlu olduğu icin müsamaha gösterilir emreye
bu sonuca nasil veriyorsun cok merak ediyorum bazilari yabanci seviyo bazilari evlatcilik yapiyo anlamiyorum valla sizi. faktuel bakarsan duruma adam hic oynamadan sakat gecirdi ilk sezonunu. iki talihsizlik yuzunden hemde. daha tam oyuna alisamadan tekrar rize macinda sakatlandi. napsin kirik ayakla mi oynasin adam? bana birisi soylesin emre ne yanlisi yapti?

Kendisi karakteri ve yaşam tarzıyla Sinan Güler’den sonra herhangi bir Galatasaray takımımda kaptan olmaya layık ilk kişi ki Sinan denen gebeş taraftarımız olmasına rağmen para için fenere gitti bu tam tersi düşünün ayağını iki kez kırdırıp fenere rest çektiği için bile ışılı Sinan’ı ardayı Selçuk’u üst üste koyar 3le çarpar... her kuruşu helal

Kendisi karakteri ve yaşam tarzıyla Sinan Güler’den sonra herhangi bir Galatasaray takımımda kaptan olmaya layık ilk kişi ki Sinan denen gebeş taraftarımız olmasına rağmen para için fenere gitti bu tam tersi düşünün ayağını iki kez kırdırıp fenere rest çektiği için bile ışılı Sinan’ı ardayı Selçuk’u üst üste koyar 3le çarpar... her kuruşu helal
ışıl hanımlada mı problemin var üstad

Emre Akbaba: "Milli takımımızın EURO 2020 kadrosunda yer almak istiyorum" YellowRed Post on Twitter

Bizden aldığı beleş paralar kesmedi şimdi birde Milli takımdaki primlere göz dikmiş.

Tarık'tan bir farkı yok gözümde.
Hatta tarık daha iyi.

Tarık en azından beni alın diye taraftar ayağına yatmadı.
Bizim iş bilmezler gidip aldı.

Bu rezil futbol da emeği olan herkese Lanet Gelsin!

Kazandıkları paradan hayır görmesinler!

PqZOMb.jpg

bu sonuca nasil veriyorsun cok merak ediyorum bazilari yabanci seviyo bazilari evlatcilik yapiyo anlamiyorum valla sizi. faktuel bakarsan duruma adam hic oynamadan sakat gecirdi ilk sezonunu. iki talihsizlik yuzunden hemde. daha tam oyuna alisamadan tekrar rize macinda sakatlandi. napsin kirik ayakla mi oynasin adam? bana birisi soylesin emre ne yanlisi yapti?
Sakat degilken de ayakta duramiyodu rtas

Üst Alt