#23 Emre Akbaba - Sayfa 163 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kendiji soyledigine kendin bile inanmiyorsun Emre Olü haliyle bile skora katkisi olabiliyor ve dedigim gibi en azindan belhanda gibi tuaf hatalar yaptirmiyor gecen hafta Ahmete verdigi pastan sonra ne yaptin Belhanda filan demedin mi hic allahini seversen?
aga emreyle faslıyı kıyaslamayalım yav istersen :D emre bel fıtıklı gibi top oynamayı bırakıp 1-2 mücadele kazansın ya da top tutsun boş kale önünde ilerde oynadıgı için bitirişlerini iş diye anlatmayın bana abartmayı cok seviyonuz yav

peki semih emrenin olu halinin sebebi birazda kendisi degil mi?

belhandanın ne zaman diri olmadıgını gördün emre ya kendıne bakmıyor ya futbolu kafada bitirmis
Olu hali dedigimiz sakatliktan cikmis hali tam toparlanmaya basladi hoca birden kesti sonra.liglere ara verildi ve gene yavas ysvss kendini toparlayacak dedgim.gibi hic degilse skora katkisi var Belhandayi severdim ama bu sene bizi iplemiyor

aga emreyle faslıyı kıyaslamayalım yav istersen :D emre bel fıtıklı gibi top oynamayı bırakıp 1-2 mücadele kazansın ya da top tutsun boş kale önünde ilerde oynadıgı için bitirişlerini iş diye anlatmayın bana abartmayı cok seviyonuz yav
Senin Belhandayi abartigin gibi mi .Emrenin 2 kere bacagi kirildi gucsuz olmasi normal bisey bssks bi furbolcu olsa belki Emrenin yaptiklarinin yarisini yapamazki Allah kismet ederde bu sdne ilk defa bizimle kamp yapacak o zaman gorecegiz guclu mu gucsuz mu

İkinci yarı kendine özgüveni geldikten sonra iyi işler yaptı. Özellikle attığı 2 çalım muazzamdı. Onyekuru atsa başak şu an iptaldi.

Senin Belhandayi abartigin gibi mi .Emrenin 2 kere bacagi kirildi gucsuz olmasi normal bisey bssks bi furbolcu olsa belki Emrenin yaptiklarinin yarisini yapamazki Allah kismet ederde bu sdne ilk defa bizimle kamp yapacak o zaman gorecegiz guclu mu gucsuz mu
aga faslıyı abarttıgım 1 tane yorumumu bulamazsın. :puhaha:
emre 5 sene daha bizle olsun emre akbaba budur beklentiyi realist seviyede tutun derim

Maçta çok kopukluklar yaşıyor. Parladığı anlar oldu almadı değil ama şu konsantrasyon ve fizik gücü işine çözüm bulmalı. İlk 11 oyuncusu olmasını beklemiyorum en azından yedekten gelince fark yaratsın

Performansi iyi degildi ama Onyekuru Emre'nin attigi o pasi gole cevirseydi maci kazanmistik ve Emre 1 gol ve 1 assist ile macin adami secilirdi, futbol boyle bir oyun

Bu akşam gerekeni yaptı öyle ya da böyle. Golünü attı, kritik de bir asist yaptı, ama tabi ki öve öve bitiremediğimiz Onyekuru golü kaçırdı.

Aşırtsana topu kardeşim. Şaşırt bir kere be.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Üst Alt