#23 Emre Akbaba - Sayfa 164 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önünde güclü, kendi üstüne bazen 2 stoper bile ceken forvetin arkasinda iyi is yapabilir. Öylece daha kolay bosluklar bulur, o alanlara girip gol katki saglamasi sansi daha yüksek olur.

Yok ya. Ben daha cok Sebastian Andersson gibi adam istiyorum. Mac basi 11km den fazla kosuyor, mac basi 7 den fazla hava topu kazaniyor.

Yani hava toplarinda güclü, cok kosan, ve arkasindaki adamlara yer acacak bir forvet. Diagne o kalibini bence cok iyi kullanmiyor. Ve zaten 9 km zor kosuyordur herif.
Kendi ustune ceken forvet diyorsun gecen sene bunu Diagne istmeden yapiyordu Onye ve Feg baya gol atmisti o sayede 😀😂

Falcao’nun eksikliğini hissettirmeyen, daha önce kariyerinde hiç bir defa santrafor oynamamış orta saha oyuncumuz.

Okan Buruk maçtan sonra Emre Akbaba’nın gezginliğinden dolayı sıkıntı yaşadıklarını açıkladı.

Bir yerde bir şeyi yanlış yapıyoruz.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Falcao’nun eksikliğini hissettirmeyen, daha önce kariyerinde hiç bir defa santrafor oynamamış orta saha oyuncumuz.

Okan Buruk maçtan sonra Emre Akbaba’nın gezginliğinden dolayı sıkıntı yaşadıklarını açıkladı.

Bir yerde bir şeyi yanlış yapıyoruz.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
berberoglu oldugun için futbol konusundaki yanlış analizlerini hoş görücem renktaş. futbologlu olsaydın üstüne gelirdim

Iptv'den izlerken 80'in başı yayın gitmişti, Onye'ye pasını görmemiştim. Puan kaybettiğimiz maçlardan sonra özet işleme alışkanlığım da yoktu ama özeti daha yeni izleyince pozisyonu gördüm. Onye'ye zaten kızmaktaydım, kaçırdığı pozisyonu yeni görünce iyi sövdüm. 40'tan sonra sahte 9'u nefis oynadı hakikaten. Safi yeteneğinden öte yabancı pozisyonda Galatasaray kariyerinde ilk kez fiziksel ve mental bir direnç koyması beni mutlu etti. İnşallah yeteneğinden ziyade bu istikrarı sağlar da transferi için harcanan mesaiyi haklı çıkartan bir performans sergiler.

Üst Alt