#23 Emre Akbaba - Sayfa 165 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu arada bazıları kötü oynadığı maçtan sonra ‘4 milyonu çöpe attık’ tarzı bomboş sözler kullanıyor.

Iddia ediyorum Emre Akbaba ile konuşulup kulübün menfaati için ayrılığına izin verilse, menajeri yarın en az 5 milyon euroluk teklifle gelir.

Lokomotiv Moskova, Rubin Kazan, Real Betis, Montpellier, Nice, Rennes, Crystal Palace ve Eintracht Frankfurt tarzı kulüpler fazlasıyla ilgi gösterir.

Yatırdığımız bonservis ücretini geri kazanırız yani. Emre Akbaba üstelik milli takım futbolcusu.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

maç boyu topa 4 kere değiyor, değmiyor.
attığı gol boş kale
pası güzeldi değerlendirilemedi. maç boyu da başka bi halt yemedi hayalet gibiydi.

ben beğenmiyorum yıllık 13.5 trilyon alıcak topçu değil.

Bu arada bazıları kötü oynadığı maçtan sonra ‘4 milyonu çöpe attık’ tarzı bomboş sözler kullanıyor.

Iddia ediyorum Emre Akbaba ile konuşulup kulübün menfaati için ayrılığına izin verilse, menajeri yarın en az 5 milyon euroluk teklifle gelir.

Lokomotiv Moskova, Rubin Kazan, Real Betis, Montpellier, Nice, Rennes, Crystal Palace ve Eintracht Frankfurt tarzı kulüpler fazlasıyla ilgi gösterir.

Yatırdığımız bonservis ücretini geri kazanırız yani. Emre Akbaba üstelik milli takım futbolcusu.

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk
iddia ediyorum emre akbaba 2 milyondan fazla bi transfer ücretiyle ayrılamaz takımdan
farazi konusmalar bunlar rtaş

Önünde Gomis gibi güçlü 1 forvet ile sağlıklı bi sezon geçirirse 15-20 gol rahat atar.Maç içinde sneijder tarzı ile oyuna hükmetmesini kimse beklemesin.2.forvet gibi oynuyor bu adam.

Bu konuda onceden yazmistim. Emre Akbaba gol veya asist uretemedigi tum maclarda cok tepki ceker. Bu konudaki muhabbetler de bu cercevede bir kisir dongude devam eder. Gol ve asist yaptigi zaman harika. 15-20 milyon Euro'ya satariz. Atamadigi zaman bu adam cop. Mac icinde kayboldu. Topa bile degmedi, takimi 10 kisi birakti denilir.
Ben Emre Akbaba'yi oyuncu olarak begeniyorum. Takimda 9.5 numara gorevinde kalmasini da istiyorum. Gol yollarina kosulari da cok iyi. Sezgileri ust duzeyde. Sutlari basarili. Sol ayagi bizim ligimiz icin son derece iyi. Mac icinde topsuz oyunda duragan degil. Bunlarin hepsi buyuk artilar.

AMA verilen bonservis yanlis ve en kotusu yillik maasi cok yuksek. 500 bin Euro arti performans bonuslu bir sozlesme sartti. Turkiye Ligi'ndeki hic bir oyuncuya bu tip garanti maaslar verilmemeli.

Bu maç özelinde konuşmaya değer sadece Emre Akbaba vardı çalışıcı sorumluluk aldı ama takımın geri kalanını konuşmaya bile gerek yok ligi kafasında bitirmiş bizim takım belli ki

Kötü gününde milyonlarca kez şikayet ettiysek iyi gününde de övmeyi bilmeliyiz. 2 haftadır gram gol atma becerisi olmayan takım iyi kötü pozisyona girdiyse sadece Akbaba sayesinde. Normal zamanda 10 numara bile ayakta duramazken 2 haftadır 9 numarada gösterdiği dirayet takdire şayan. Bugün Hüseyin'in üstünden aldığı hava toplarını Falcao alamazdı heralde. İnşallah bu fizik gücünü sonuna kadar korur ve yeteneğiyle birlikte yıllardır özlemini duyduğumuz golcü bir 10 numaraya kavuşturur bizi. Şu son 2 haftada 1.5 devrede oynadığı top bugüne kadar verdiği tüm katkılardan daha fazla.

Önüne sağlam bir forvet şart. Keşke Dzyuba alınsa. Tam seveceği ve iyi bi ikili olabileceği tarzda bi herif. Tabi herşeyden önce falcaonun gitmesini bekleyeceğiz ki o da imkansız gibi duruyor

Gecen hafta basak macinda golunu atti ve galibiyet golu icin Onyekuru'ya guzel pas atti ama atamadi, bu kez Trabzon macinda iki pozisyonda da trabzon'lu oyunculari pazara yollayip Belhanda ve Feghouli'ye guzel birakti ama degerlendiremediler.

Emre ligin ikinci yarisina iyi baslamisti, son iki macta da takimin en iyilerinden, eger iyi bir kamp gecirirse gelecek sezon skor katkisinda cok faydali olabilir, kaleye ne kadar yakin oynarsa okadar iyi.

çabalayan ender kişiydi ama beğenmiyorum stilini

ayrıca sağ ayağını sadece yürümek için kullanıyor. daha öncede dediğim gibi yerli sınırı gelecek evlatcılık yapmaya gerek yok 600-700bin € civarına kalıyorsa kalsın yoksa uzasın

çabalayan ender kişiydi ama beğenmiyorum stilini

ayrıca sağ ayağını sadece yürümek için kullanıyor. daha öncede dediğim gibi yerli sınırı gelecek evlatcılık yapmaya gerek yok 600-700bin € civarına kalıyorsa kalsın yoksa uzasın
bunun önüne iyi bi pivot santrafor ve kanatlara golcü kanat forvetler koyarsan hem çok gol atar hem de çok asist yapar. golü koklayan bi tarzı var

bunun önüne iyi bi pivot santrafor ve kanatlara golcü kanat forvetler koyarsan hem çok gol atar hem de çok asist yapar. golü koklayan bi tarzı var
öyle tabi görmek lazım öyle bi takımda

ama stili bi garip. alex gibi stili var ama alex ceza sahası çevresinde affetmiyordu ve üst düzey teknik vardı sırıtmıyordu bu yüzden

öyle tabi görmek lazım öyle bi takımda

ama stili bi garip hep sola çekiyor
şutör bi oyuncu olduğu için aklında hep önce sola çekip vurmak var. tüm takımın verimini yukarı çekmek için önce ve olmazsa olmaz iyi bi pivot santrafor bulmak.hatta 2 tane almak lazım bi tanesi de genç yetenek olmalı. tabi bizim beceriksizlerin bi sorloth bulmasını beklemiyorum ama iyi kalitede bişeyler bulmaları şart.

Üst Alt