#23 Emre Akbaba - Sayfa 82 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hiç top oynamasa bile bu herifin sırf skora vereceği katkı yeter bize.. Duracağı yeri çok iyi biliyor sakat olmasa şampiyonluk yarışında kafadaydık belki de.. Ceza alanına girerken forvetin arkasını doldurabilen adamımız yok maalesef benfica bugün derslik pozisyonlar gösterdi bize

Hiç top oynamasa bile bu herifin sırf skora vereceği katkı yeter bize.. Duracağı yeri çok iyi biliyor sakat olmasa şampiyonluk yarışında kafadaydık belki de.. Ceza alanına girerken forvetin arkasını doldurabilen adamımız yok maalesef benfica bugün derslik pozisyonlar gösterdi bize
Benfica daki Felix Rolünü yapabilir

Felix çok komple bir oyuncu emreden o performansı beklemiyorum.. O kadar hareketli bir adam değil.. Ama felixin gizli forvet özelliğine benzer bir etkisi olacaktır..
Şu Felix 'i bir tek beğenmeyen ben miyim acaba ? yemin ediyorum verdiği katkı Diagne 'den birazcık daha iyi o kadar hı 18 yaşında ve Benfica 'da oynuyor diye yazın 30 mil.€ piyasası olacak orası ayrı

Bu takımda kimsenin yapamayacağı bir işi çok güzel yapar Emre Akbaba "skor üretmek" "hücum yapmak" "rakip kaleyi yoklamak" bunlar çok yabancı bizim oyuncularımıza

Yahu 34 maçta 32 gol 2 asist ile oynayan forvet aldık adamın isabetli şut bile atamıyor nasıl bir takıma dönüştük biz

Şu Felix 'i bir tek beğenmeyen ben miyim acaba ? yemin ediyorum verdiği katkı Diagne 'den birazcık daha iyi o kadar hı 18 yaşında ve Benfica 'da oynuyor diye yazın 30 mil.€ piyasası olacak orası ayrı

Felix 2 maçta da bizi dağıtan oyuncuydu.. İlla gol asist yapması veya 3 kişiyi ipe dizesi şart değil toplu ve topsuz oyunda pozisyon alması çok çok iyiydi.. Takımını çok rahatlattı.. Basit oynuyor öyle ahım şahım ara pası atmadı ama bizim tam ihtiyacımız olan da bu zaten.. Biraz daha garanti oynayan pas trafiğini rahatlatan hareketli bir isim

Felix 2 maçta da bizi dağıtan oyuncuydu.. İlla gol asist yapması veya 3 kişiyi ipe dizesi şart değil toplu ve topsuz oyunda pozisyon alması çok çok iyiydi.. Takımını çok rahatlattı.. Basit oynuyor öyle ahım şahım ara pası atmadı ama bizim tam ihtiyacımız olan da bu zaten.. Biraz daha garanti oynayan pas trafiğini rahatlatan hareketli bir isim
Gizli forvet dediğin adam hücum konusunda hemen hemen her şeyi yapacak bence Felix 'in elle tutulur katkısı çok kısıtlı ha Portekiz liginde dandik takımlara karşı şov yapabilir ama büyük arenalarda patlayacak bence. Kötü futbolcu demiyorum ama inanılmaz abartılıyor sanki Griezmann 18 yaşında Benfica 'da oynuyormuş gibi bir algı oluşturdular Felix hakkında

Buna gelene kadar bu işi ondan 1000 kat daha iyi yapan adamlar var piyasada ...

Gizli forvet dediğin adam hücum konusunda hemen hemen her şeyi yapacak bence Felix 'in elle tutulur katkısı çok kısıtlı ha Portekiz liginde dandik takımlara karşı şov yapabilir ama büyük arenalarda patlayacak bence. Kötü futbolcu demiyorum ama inanılmaz abartılıyor sanki Griezmann 18 yaşında Benfica 'da oynuyormuş gibi bir algı oluşturdular Felix hakkında

Buna gelene kadar bu işi ondan 1000 kat daha iyi yapan adamlar var piyasada ...

Ben Felix dünya yıldızı olur demiyorum ama bu seviyelerde iş yapacak topçu.. Şahsen bizde olmasını çok isterdim

Geçtiğimiz sezon Love ve Mbilla'ya attırdığı goller. Bazı gollerde Love'ün yeteneği de ön planda ama Emre'nin oyun zekası ve pasları da oldukça iyi. Aynı uyumu Diagne'yle sağlayabilir. Ben Emre'nin oyun stilini Alex'e benzetiyorum. Topa dokunuşu, kontrolü çok klas. Bunun dışında topsuz koşuları da çok iyi yapıyor. Dünkü verilmeyen golde doğru noktadaydı. Duran topları da Belhanda'dan daha etkili kullanacağını düşünüyorum. Umarım bir an önce ilk 11'de görmeye başlarız.

Üst Alt