#23 Emre Akbaba - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Oyuna girdi 6 dakika içinde Benfica deplasmanında gol attı şut denedi soldan orta kesti hücuma hareketlilik kattı. Takım olarak 2 maçta yapamadığımızı Emre 6 dakika içinde yaptı

Tamam bende kabul ediyorum muazzam bir oyun kurucu değil belki inanılmaz bir defansif katkı vermez belki bu seviyede bir fizik gücü yok ama Emre 'nin yaptığı işleri bu ligde yapabilecek bir 2. oyuncu daha yok

Üstelik bu işleri çok çok güzel yapıyor Emre Akbaba. Resmen hücumda +1 adam ile oynamamızı sağlıyor. Aslında Belhanda ile birlikte orta sahanın sağ&sol içi olarak oynarlarsa çok başarılı olabileceklerini düşünüyorum. Belhanda&Feghouli ve Mariano üçlüsü sağda oyun kurulumundan üçlü pas bağlantısından sorumlu olur

Solda Emre&Onyekuru olabildiğinde Diagne 'ye yakın oynayıp skor üretmeye hücumda 2. hatta 3. forvetimiz gibi oynamaya çalışırlar Nagatomo 'da fizik olarak toplarlanırsa çizgiyi kullanan içeri bol bol orta kesen oyuncumuz olur

Ama işte Emre & Belhanda ikilisinin arkasında oynayacak oyuncu Fernando olmamalı kesinlikle orta sahayı tutabilecek fazlaca sertlik katabilecek bir ön libero lazım bize ...

üç dört maç oynasın gene yetersizliği tartışılır.Bir oyuncu olmadığında hemen kıymate biniyor.Bilinen herşey unutuluyor.Daha dün gibi aklımda bu adam belhandayı falan kesemez yorumları.

Ama ne olursa olsun gol yollarında etkili olması dolayısıyla onyekurunun falan değil belhandanın yerine oynamalı.Onyekuru son noktada çok yetersiz falanda çoğu maçdaa olmasa rakip kaleye gidemeyiz.
Galatasaray gibi bir takımda ve bizim lig gibi yetersiz bir ligde hani defansif orta sahayı geçtim diğer orta sahaların gol bölgelerinde bu kadar yetersiz oluşunu, oralarda sürekli gol eve asist katkısı yapmak için bulanamamalarını anlamakta zorluk çekiyorum.Sürekli içeriye girip arayış içerisinde olacaksın yahu .Bu kadar basit.İşte bunu çok yeterli olmasada emre yapabiliyor.

Ne yazik ki transfer ettigimiz oyunculari dogru sekilde kullanmiyoruz

Emre’yi mesela alanya da oldugu gibi kaleye yakin oynatmadik,dun son 10 dakika oyuna girdi kaleye yakin oynadi golunu atti mesela cunku forvet sansi derler ya hani,iste o sans Emre de var

Yine ayni sekilde diagne de yanlis kullaniliyor,dun tek orta geldi kanattan ona da kafayi vurdu cunku pozisyon almasini iyi biliyor Yan toplarda
İç sahada Badou - Belhanda önde de Emre - Diagne tarzı oynarsak bayağı iş yapar ama riskli olur tabi defansif açıdan.

emre çok iyi topçu ve iyi bir 10 numara. 10 numara oynan oyuncular gole yakın olur ve genelde santrafordan sonra en çok gol atan oyuncular olur. o yüzden belhandayıda 8 numarada kullanmak daha akılcı olur. belhanda-ndiaye ikilisi bizim için en ideal ikili olur ortasahada. önlerinde emre oynar 10 numarada. ligdeki en ofansif ortasaha oluruz bu şekilde görün bakın.

Türk diye adamın hakkını yemeyin. Son 2 yılda ki seviyesi çok net iyi bir seviye.

Sakatlık bela vermesin artık Allah inşallah.

Yabancı sınırı gibi saçma sapan denklemleri de bozacak inşallah vereceği performans ile.

İlk sahaya çıktığı maçta tribündeydim yıllar sonra bir transfer beni heyecanlandırmıştı. Sakatlığı tamamen şanssızlıktı ve ayrıca çok yetenekli olduğu için hep rakiplerin sert faullerine maruz kalıyordu. Formuna kavuşursa bizi şampiyon yapar çok net

Üst Alt