#23 Emre Akbaba - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre gol ve skor katkısı dışında takımda en iyi duran top kullanan adam korner atabilen frikik atabilen 1 tane oyuncumuz yok kornerlerin hepsi ön direkte yıllardır

Nasıl Marcao gelince oyunu sadece sağ tarafa değil de sol tarafa da çok güzel oynamaya başladık Emre Akbaba gelince de hücumunun iki tarafını da kullanmaya başlarız (sağ&sol)

Takımda hücum yapabilen tek orta saha oyuncusu kendisi

Gol atmak ceza sahasına girmek isteyen tek oyuncu kendisi ( ki bence bunu muazzam yapıyor öyle az buçuk değil)

Uzaktan şutlar ile tehdit oluşturabiliyor

Duran Top kullanabiliyor

Hücum ederken resmen +1 adam ile oynamamızı sağlar

En azından sürekli oynayan 1 tane yerli oyuncumuz olur

Yahu hepsini geçtim futbol oynamasını biliyor adam bizim Onyekuru gibi salak saçma işler peşinde koşmaz en azından

Nasıl Marcao gelince oyunu sadece sağ tarafa değil de sol tarafa da çok güzel oynamaya başladık Emre Akbaba gelince de hücumunun iki tarafını da kullanmaya başlarız (sağ&sol)

Takımda hücum yapabilen tek orta saha oyuncusu kendisi

Gol atmak ceza sahasına girmek isteyen tek oyuncu kendisi ( ki bence bunu muazzam yapıyor öyle az buçuk değil)

Uzaktan şutlar ile tehdit oluşturabiliyor

Duran Top kullanabiliyor

Hücum ederken resmen +1 adam ile oynamamızı sağlar

En azından sürekli oynayan 1 tane yerli oyuncumuz olur

Yahu hepsini geçtim futbol oynamasını biliyor adam bizim Onyekuru gibi salak saçma işler peşinde koşmaz en azından
diagneyi cok övdün.ama ona göre bi oyun planı yok ve diagne gol atsın diye bi çırpınma yok takımda.diagneyi eleştirenlerdensin galiba,sahip çık

diagneyi cok övdün.ama ona göre bi oyun planı yok ve diagne gol atsın diye bi çırpınma yok takımda.diagneyi eleştirenlerdensin galiba,sahip çık
Katılıyorum bir ceza sahası golcüsü ile nasıl oynanmaz dersi veriyoruz resmen takım olarak. Dediğin gibi takımda kimsenin umurunda değil Diagne 'ye gol attırmak Gomis varken çok farklıydı durum herkes Gomis 'in gol vuruşu yapması için çalışıyordu Gomis 'in arkasında seken topları tamamlamaya çalışıyordu ama Diagne 'yi yapamadığı ne kadar iş varsa hepsini yüklemeye çalışıyoruz adama

Yine de buna rağmen son2 maçtaki performansından pek memnun değilim reis. Diagne belli ki devre arasında bol bol yatmış yoksa çok çok daha sağlamdı benim bildiğim Diagne ...

Katılıyorum bir ceza sahası golcüsü ile nasıl oynanmaz dersi veriyoruz resmen takım olarak. Dediğin gibi takımda kimsenin umurunda değil Diagne 'ye gol attırmak Gomis varken çok farklıydı durum herkes Gomis 'in gol vuruşu yapması için çalışıyordu Gomis 'in arkasında seken topları tamamlamaya çalışıyordu ama Diagne 'yi yapamadığı ne kadar iş varsa hepsini yüklemeye çalışıyoruz adama

Yine de buna rağmen son2 maçtaki performansından pek memnun değilim reis. Diagne belli ki devre arasında bol bol yatmış yoksa çok çok daha sağlamdı benim bildiğim Diagne ...
50 gün top oynamadı adam.özgüvenli de olunca böyle oluyo.şimdi ilgisini kesti millet,bence bi tepki verecek gol anlamında..diagne ilgisiz yapamaz

50 gün top oynamadı adam.özgüvenli de olunca böyle oluyo.şimdi ilgisini kesti millet,bence bi tepki verecek gol anlamında..diagne ilgisiz yapamaz
Elimizde hali hazırda daha ilk yarıdan gol krallığını ilan etmiş diğer rakiplerini 2 ile çarpmış bir forvet var ne olursa olsun. Bu adama destek olmak varken medyanın gazına gelmek adamın instagram hesabına gidip hakaret etmek tam bizim bazı geri kafalı taraftara yakışan bir davranış

Elimizde hali hazırda daha ilk yarıdan gol krallığını ilan etmiş diğer rakiplerini 2 ile çarpmış bir forvet var ne olursa olsun. Bu adama destek olmak varken medyanın gazına gelmek adamın instagram hesabına gidip hakaret etmek tam bizim bazı geri kafalı taraftara yakışan bir davranış
o degil ergenlerin yüzünden fenerli medya cosmus.tam göd olacak kıvama geldiler.bu da iyi aslında

Emreye fizik olarak zayıf diye eleştiriyordu çok bilmiş taraftarımız bu adam 8 numara değil y hiç değil sanane fizikten isterse yurusun ama pozisyona soksun takımı yeter

Emreye fizik olarak zayıf diye eleştiriyordu çok bilmiş taraftarımız bu adam 8 numara değil y hiç değil sanane fizikten isterse yurusun ama pozisyona soksun takımı yeter
Saçma sapan bi yorum 10 numara olması en ufak müdahalede yıkılmasını veya hiç bi ikili mücadeleyi kazanamamasını gerektirmez. Hangi mevkide oynarsan oyna fizik olarak güçlü olmak zorundasın.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belhanda, Emre, Yunus üclüsünü gormeyi istiyorun. Yunus ve Emre arasinda biri second striker/forvet arkasi olarak oynasin, digeride sag acik olarak. Ikiside zaten solak. Hangisi sagda oynars iceri girip sut cekme sansi arasin ve korkmadan 2-3 kere sut ceksen

Saçma sapan bi yorum 10 numara olması en ufak müdahalede yıkılmasını veya hiç bi ikili mücadeleyi kazanamamasını gerektirmez. Hangi mevkide oynarsan oyna fizik olarak güçlü olmak zorundasın.

Orası öyle tabiki benim demek istediğim bazı çok bilmisler bu çocuğun mevkisini bile bilmeden ikili mucadele kazanamiyor top calamiyor vs gibi saçma sapan şeylere girmisti tabi hocaninda hatası vardi bu adam gobekte oynatilirmi hiç

Orası öyle tabiki benim demek istediğim bazı çok bilmisler bu çocuğun mevkisini bile bilmeden ikili mucadele kazanamiyor top calamiyor vs gibi saçma sapan şeylere girmisti tabi hocaninda hatası vardi bu adam gobekte oynatilirmi hiç
Yav mevkisinin ne önemi var? Tabiki ikili mücadele kazanmak zorunda. Sen ikili mücadeleyi kaybettiğinde topu da kaybetmiş oluyorsun. Her futbolcu için geçerli bir şey bu

buz gibi golü yendi yalnız o kadar adamın yapamadığı işi son 10 dakika oyuna girip yaptı ama hakeme takıldı yine de helal olsun

Sakatlanmadan önce demediğinizi bırakmıyordunuz şimdi kurtarıcı oldu.

Yarın gelip çelimsiz, hemen kendini yere atıyor vs. diye eleştirmeyin de.

Ne yazik ki transfer ettigimiz oyunculari dogru sekilde kullanmiyoruz

Emre’yi mesela alanya da oldugu gibi kaleye yakin oynatmadik,dun son 10 dakika oyuna girdi kaleye yakin oynadi golunu atti mesela cunku forvet sansi derler ya hani,iste o sans Emre de var

Yine ayni sekilde diagne de yanlis kullaniliyor,dun tek orta geldi kanattan ona da kafayi vurdu cunku pozisyon almasini iyi biliyor Yan toplarda

Emre Akbaba 'nın fizik durumu nasıl bilmiyorum ama en azından Akhisar maçında bir 45 dakika şu orta sahayı izlemek isterim içerde

Emre-Ndiaye-Belhanda

Bu üçlü orta saha bir zahmet içerde Akhisar karşısında da sorun yaşamasın ...

Üst Alt