#23 Kaan Ayhan - Sayfa 67 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Kirmizidan once adamlar akin akin geliyodu. Bas bas bagiriyodu gol geliyorum diye. Gunah kecisi aramaya gerek yok. BAY, Davinson ve Muslera disinda isini iyi yapan topcu yoktu dun aksam. Ikinci golde rakip ebesinin damindan alti pasa orta kesti. Iki stoper bir solbek varken rakip bombos kafa vurdu. Kimisi Berkan der, ben Apo’nun yeri orasi derim. Ilk gol icin herkes Berkan der, ben Apo’nun ne isi vardi rakip yari sahada gole ihtiyacimiz yokken derim. Kisacasi bahane aramaya gerek yok. Takim olarak Avrupa’da basari icin yeterli degildik. Bunu on elemeler dahil her rakipten 2-3 yiyerek gorduk zaten.

Gördüğü kırmızı kart aslında vücudunun iflas ettiğinin kanıtıydı rakip sadece topu sağına çekti önünü kapatabilirdi ama vücudu buna izin vermedi ve o saçma hareketi yaptı.
Kendisi hem bek değil temposu düşük bir oyuncuydu hem de sakat.
Boey orda olsaydı o adamı orda yerdi

Bu oyuncuyu günah keçisi ilan etmek çocukça. Hadi maçta o adrenalinle filan söylenebilir eyvallah da şu an bir sürü hatalar silsilesindeki son halka olan bu adamı yermek bilemiyorum akıl tutulmasından hallice. Bugüne kadar gelmemiz bile iyiydi devşirme beklerle, kendisine de teşekkür ederiz umarım sezon sonu zaten bu kupayı alamayacaktık, süreci uzatmadı.

Yani çok anlamsız bir karttı mesela bu müdahaleyi Barış veya Kerem yapsa anlarım. Rakip onlara sert girdi gerildiler stresi yönetemediler ve böyle bir müdahale ortaya çıktı derim ama maçın en olmadık yerinde saçma sapan rakibin kavalını kıracak şekilde girecek ne yaşadın maçta ben anlamadım. Adamın tekmeliği olmasa büyük ihtimalle futbol kariyeri bitecekti. Gördüğüm en gereksiz kırmızı kart hiç bir mantıklı açıklamasını bulamıyorum.

30 yaş üstü işe yaramazları toplamaya sevinmeyi bıraktığımızda tam bir takım olacağız.
gidin ayda 3m euro üstü kazanıp hiç bir işe yaramayanlara kızın.
ndombili-hakim ziyech-sergio olivieare vs. nerdeler? bunların yerine zamanında 3m üstü para alan sol-sağ bek alınsaydı şimdiye elemiştik? düzeni sene başından oturtmazsan böyle apışıp kalırsın işte! angelino almışsın yedeği yok. boey'in var yedeğini satıyorsun.

Bek oynamak çok zor iş.
Fizigin yetmedi mi istediğin kadar iyi defansif veya hucum ozelliklerin olsun yetmez.

Defansif bek rolu bile yuklesen oyun planimiz nedeniyle essek gibi ileri geri gitmen gerekiyor. Saglik olsunn ellinden geleni yaptı.

Yaptigi cok büyük bir amatörlük

Hatta biraz daha ileri gidiyorum mac ortadaydi ve tur bizim elimizdeydi

Yaptigi hata ile elenmemize sebep olmus olabilir

Ama cani sagolsun

Sakat sakat oynadigini biliyoruz kasti sekilde yapmadi o hareketi ama gücsüz kaldi

GHA1yZaXYAAdXey

Boyle bir kirmizi yenmez. Nelsson'un kirmizi da büyük hataydi ama en azindan potansiyel golü kesti. Sacma sapan bir hamleyle takimi rezil etti.

Bugüne dek yaptığı tüm katkılar, tek kalemde derler ya hani, öyle siliniverdi dün gözümde.

Yaptığı hata öyle büyük bir felakete sebep oldu ki; yaptığı tüm katkıları üst üste koy, telafi etmiyor yaşanan kaybı.

Bugüne dek yaptığı tüm katkılar, tek kalemde derler ya hani, öyle siliniverdi dün gözümde.

Yaptığı hata öyle büyük bir felakete sebep oldu ki; yaptığı tüm katkıları üst üste koy, telafi etmiyor yaşanan kaybı.
Bunu da aklına getir unutma reis.Savunma diye 1 şey yok bu adamda.Kolay geçebilecek Maçlar dışında sol bek sağ bek stoperde oynamamsı gerekiyo. Orta saha rotasyonunda takılmalı..

Üst Alt