#23 Kaan Ayhan - Sayfa 69 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Prag maci mental olarak bitirmis bu arkadasi. Cok iyidi hem orta sahada hem de bekte o maca kadar. Kendine yazik etmemeli, toparlanmali.

Takım genel olarak dağınık.

Kalitesi belli birden çok mevkiyi yedekliyor. Kendisine laf söylemem. Düzenli forma giyse yine forma girer.

Ortasaha dökülüyor. Kendisi ortasahada torreira ile oynamali. Berkan da gerekirse 10 no görevinde oynasın.

Son zamanlarda berkan iyi top dağıtıyor. Temposu da iyi. Ortasahadaki deliğe çözüm olur. 2. yari mertens girer.

Kötü oynadığını düşünmüyorum

Topu iyi kullanıyor

Mal mal git gel durumuna düşersen tabii ki sırıtır sakat haliyle bekte

sakat adam gider tedavisini olur ya sıktı artık bu işler

adam kac mactır takımın icinden geciyor avrupadan eletti bizi hala ısrarla oynatılıyor

hayır neyi istiyor okan buda mı ıslıklansın
Valla maç konusunda onu ben de sorguladım Reco. Ama bazı arkadaşlar hocanın her tercihini eleştiriyorsun diye saldırdı hatta :) Bu sakat, yorgun oynatma Icardi’yi, Kerem’i, Zaha’yı falan bitirdi

Kaan orta sahada as olur yedek olur oynasın. Şu anki haliyle sakatlık etkisi de var lütfen bir daha bek denemeyelim. Aurier ya da Ziyech bir şekilde takıma girmeli.

Tamamiyle performans düşüklüğü disiplinsizlik. Avrupa maçındaki kırmızı, lig ve kupa maçlarında bam güm şişirmeler, yanındaki adam boşken 50-60 metre uzun top oynaması, aynı şeyler Abdülkerim için de geçerli, ikiside fazla özgüveni sahip 1 aydır felaket kötüler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt