#23 Kaan Ayhan - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Rtaşlar anlık hareket, saliselik olay bunlar futbolda var. Bile isteye yapmadı sonuçta, bu tarz anlık pozisyonlar yüzünden topcuların üstüne gitmek saçma bence

Evt maglubiyetin büyük sorumlusu kaan ama oraya gelmeden tonla hatamız var

Muslera 1. dakikadan itibaren zaman geçirmeye oynadı, alışılagelmiş oyunumuzun zıttına skoru tutmaya çalıştık en büyük hata buydu bence

İstanbuldaki maç 2-2 bitse dün elerdik prag’ı. Tamamen oyun planımız verdi turu

Bu yenilgiyi kaan’a yıkmak en basit iş antuya cevirmeyelim forumu

Dün takımda baştan sona maalesef kimse iyi değildi.

İlk maçta şapkadan tavşan çıkaran Muslera ve İcardi bu maçta bunu yapamayınca da zaten sonuç kaçınılmaz oldu.

Bence artık kendisi daha kötü hale gelmeden ameliyatını olabilir. Zaten Avrupa kupasından elendik.

Ligin geri kalanında sağ bekte Barış, Aurier, Ali Turap falan ZTK derken götürür.

Böyle bir hareket yapmaya en uzak yapıda oyuncularımızdan aslında. Zannediyorum sakatlıktan dolayı fiziksel yönden kendini zorlamasının anlık bir yansıması oldu. Futbol gibi fiziksel efor ve temasın yoğun olduğu sporlarda bunlar olabiliyor; çok da abartmaya gerek yok...

Kasık fıtığı zor bir sakatlık, ağırlık derecesine göre insanı canından bezdirebilir ki daha bundan haberdar değilken, kendisinde bir tatsızlık gözlemlediğimi, mutsuz veya acı çekiyor gibi yüz ifadelerine dikkat çekerek belirtmiştim...

Ameliyatla karın zarındaki açıklığın giderilmesi dışında başka kesin bir tedavisi de yok maalesef. Yaşlı, genel durumu düşkün ve inaktif kişilerde bir müddet idare edilebilmesi konumuzun dışında. Madem iki aydır bu durumda, en baştan ameliyat olsa mıydı acaba diye benim de aklımdan geçiyor doğrusu. Eurochamp da da oynamak istiyordur illa ki. Kendisi, hoca, sağlık heyeti hepsinin hesabını yapmıştır elbette. En elzem oyuncularımızdan biri olduğu konusunda bir şey değişmiş değil; canı sağ olsun...

Adam sadece geç kaldı ve müdahalesi hafif yükseğe denk geldi. Çok da hızlı olmayan bir stoper oyuncusunun, üstelik hareketini kısıtlayan hafif bir sakatlığı da varsa, nispeten hızlı-kıvrak kanat oyuncularıyla birebir kalınca başına gelebilecek belli başlı problemlerden biri. Büyütmenin anlamı yok.

Sakat sakat haftalarca oyna sonra bir maçta hata yaptın diye instagram’ına aptal aptal bir sürü şeyler yazsınlar.

Hata kendisinde çünkü bu halde hâlâ fedakarlık yapıp oynamak istiyor. Bu insanlara iyilik mi yarar? Ameliyatını ol bas git tatiline 1 ay mis gibi. Niye uğraşıyorsun.

Bizdeki sakat oyuncu oynatma fetişini de bir türlü anlamıyorum. Hem oyuncuya eziyet hem de takıma zarar. İyileşene kadar oynatma işte. Zaten herkes her yerde oynuyor. İlla koyacak bir adam bulunur. Mal mal işler yapıyoruz.

Ne yapsın olum adam? Hoca sakat sakat oynatırken “ben oynamıyorum” mu desin?

Suçu yanlış yerde arıyorsunuz, adam koşamıyor. Zaten hızlı değildi, belli ki %30-40’ıyla falan oynuyor. Kaç kez adamın arkasında kaldı. Stoper-Sağ Bek arasına atılan her top pozisyon oldu, biri de gol oldu.

Hayır madem Kaan’ı oynatacaksın. Bazılarının dediği gibi oynatacak adamın yok, bari Davinson’u stoper oynat. Nelsson ağır, Kaan kağnı gibi elek ettiler orayı. Davinson olsa o golü yemezdik, yetişirdi ona

Ne yapsın olum adam? Hoca sakat sakat oynatırken “ben oynamıyorum” mu desin?

Suçu yanlış yerde arıyorsunuz, adam koşamıyor. Zaten hızlı değildi, belli ki %30-40’ıyla falan oynuyor. Kaç kez adamın arkasında kaldı. Stoper-Sağ Bek arasına atılan her top pozisyon oldu, biri de gol oldu.

Hayır madem Kaan’ı oynatacaksın. Bazılarının dediği gibi oynatacak adamın yok, bari Davinson’u stoper oynat. Nelsson ağır, Kaan kağnı gibi elek ettiler orayı. Davinson olsa o golü yemezdik, yetişirdi ona
sakat adam gider tedavisini olur ya sıktı artık bu işler

adam kac mactır takımın icinden geciyor avrupadan eletti bizi hala ısrarla oynatılıyor

hayır neyi istiyor okan buda mı ıslıklansın

Üst Alt