23 mart 2019 galatasaray'a ihanet günü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

23 mart 2019 galatasaray'a ihanet günü

Bugun buyuk bir atesin ilk kivilcimlarini atmis olabilirler. Umarım öyle olur da bunların ilk genel kurulda tekrar taraftardan korkup tir tir titredigine sahit olurz

Lise bir eğitim kurumu olaiblir.

Ama Lise ile Galatasaray Spor Kulübü bağı Ali Sami Yen sonrası bitmesi gerekirken bitmemiş, uzamış bir rant ve çıkar lişkisidir.

Aksini söyleyen, sağduyu diyen eyyam yapıyordur.

Galatasaray lis eile kaldıkça Türkiye'nin en büyük potansiyeli heba olmaya devam edecektir.

Lise bir eğitim kurumu olaiblir.

Ama Lise ile Galatasaray Spor Kulübü bağı Ali Sami Yen sonrası bitmesi gerekirken bitmemiş, uzamış bir rant ve çıkar lişkisidir.

Aksini söyleyen, sağduyu diyen eyyam yapıyordur.

Galatasaray lis eile kaldıkça Türkiye'nin en büyük potansiyeli heba olmaya devam edecektir.

Lise etkisi azaltilirsa olacak olan Fenervari kongrelerdir

Cikar iliskisini bitirirken lise etkisini kulturunu korumak pekala mumkundur

Tam bir ölümü gösterip stımaya razı etme durumu.

O liseye girenlerin hepsinin Galatasaraylı olduğu bile şüpheli.

Söylediğinizin somut hiç bir kanıtı yok. Beşiktaş kongreleri de Fener kongreleri gibi olmuyor liseden dolayı mı?

Lise de bu işte gözünüzde büyüttüğünüz

Oy kullanmadi bunlar

Uyelikleri kabul edilmemisti, tum bu tantana o yuzdendi

Simdi kutluyorlar

Bjk kongreleri tam sirk modunda geciyor

Lise etkisi azaltilirsa olacak olan Fenervari kongrelerdir

Cikar iliskisini bitirirken lise etkisini kulturunu korumak pekala mumkundur

Adam akıllı düzeni oturtur isen fener gibi olmazsın. ha kolay mı elbet değil ama zor diye denememek olmaz ? ben lisenin bu klube büyük değerler kattığını kabul ediyorum ama 21.yüzyıldayız ya.

Üst Alt