23 mart 2019 galatasaray'a ihanet günü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

23 mart 2019 galatasaray'a ihanet günü

bu bir darbedir. binlerce oyla seçilen yönetimi 358 tane hain tüzüğün açığını kullanarak menfaatleri uğruna devirmiştir. bunun için hukuki soruşturma açılmalı

Allah hepsinin belasını versin.

Ulan akıl var mantık var Dursun'u ibra edip M.Cengiz'i ibra etmemek ne demek şerefsizler.

Çok değil 6 ay önce mali sıkıntılarla boğuşurken kimse başkan adayı olmuyordu.

Ne çabuk unutuldu o günler hafiften mali yönden artıya geçince toplandı yine leş kargaları.

Aklım almıyor inanılır gibi değil yani. Allah belalarını versin hepsinin...

forum tarihimdeki ilk gunumden beri soyluyorum

YAN MG LISESI YANNNN SU VEREN ITFAYENIN HORTUMUNU SILEYIM SEN YAN YETER KI

galatasarayin tek kurtulusu lisenin yanip kül olmasidir

Şerefsizlikten başka şey değil.​
Mayıs ayında Dursun denen hırbol veya onun gibi biri seçilirse Allah hepsinin belasını versin.​

galatasaraya yapılan en büyük kötülüğü yine galatasaraylılar(?!) yapıyor maalesef umarım şampiyonluğa olan konsantreyi etkilemez bu durum

Boyle bir picligi hayatimda gormedim. Uykuyu haram etti serefsizler.
Her gun sizin sacmaliklarinizla mi ugrasicaz hain insanlar. Gebereceksiniz, tek tek gebereceksiniz. Rockefeller gibi kalpler takin yine gebereceksiniz. Kurtulcaz sizden, mezarlarinizin ustulerinde halay cekicez, horon tepecegiz, cayda cira oynayacagiz

ölüm kurtuluş değilki yeni nesilleri geliyo zaten aynı zihniyet ölseler nolur

dünkü resmi görmedinmi

D2ev27EWoAAw96S.jpg:large

Bunlar taraftarın gücünü gala anlayamamışlar..

Tecrübelerime dayanarak söylüyorum Galatasaray taraftarı başlarına yıkar daha da ileri giderlerse o liseyi de adayı da

Üst Alt