#25 Cem Sultan - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Cem Sultan

Cevap: #25 Cem Sultan

İyi bir oyuncu,şans verilirse ve iyi değerlendirirse sadece Galatasaray değil milli takımda çok güzel bir forveti kazanmış olacak.Profosyonel sözleşme yapılmasıda zaten klübün ciddi anlamda bu oyuncuyu ilerisi için düşündüğünü gösteriyor.Neden bir hakan şükür yada tanju gibi olmasın? önemli olan onu oynatabilcek yürekli teknik direktörün olması.Umarım seneye a takıma gelir ve şuanki arda,sabri,uğur gibi genç arkdaşlarıyla futbolonu oynar.

Ben eminimki Galatasaraya çok güzel katlılar yapacakdır cem sultan..

2. golde berkin ara pasıyla hareketlendi, sol ayağının ucuyla dokunup açılan kalecinin sol tarafına yavaşça bıraktı.

özgürcan gibi bi sene kiralık gitsin fizik açıdan yaşıtlarıyla oynayınca iyi görünebilir bu bizi aldatabilir önemli olan bir sezon kiralık gidip kendini geliştirmesi potansiyeli var bakın özgürcan kendini kanıtladı 17 gol olmuş galiba büyük başarı o yaştaki futbolcu için sevindirici gerçekten

ama uğur uçarın dediği gibi türkiyede gençlere pek güvenilmiyor semih kayaörneği ilk 11 i kaç hafta bekledi ben saymadım mesela volkan yerine alpaslan a görev verilmesini çok istiyorum hakikatten çok iyi bir oyuncu oda hayırlısı artık

abartmayı bence cemi ben tum maclarda ıledım evet iyi bır futnolcu sayılabılır ama yıldız olması ımkansız bu kapasıtesıyle yop sag ayagına geldıgınde sol ayagına alabılmek ıcın 5 dakıka gecıo ıkı ayagınıda kullanamayan forvet bence cok eksık bır forbet olyr gelışmesı kazım hemde cok sız eger vu futbolunu atakım ıcın yeterlı buluosanız futbolu pek bılmıosunuz derım evet sakatlıgı uzun surdu 8 ay kadar ama ben ondan oncede ızkedım anadolu uskufara azımspora fılıspora 3 er 5 er attı ama paf lıgınde dahı suan cok yetersız ınsaallah yanılırımda gs iyi bır golcu kaznır ama ben yas olarak cemden 1yas buyuk olmasına rag men cemden daha tecrubesız olmasına ragmen anıl dılaverı daha kapasıtelı buluorum benım gorusumle cem 40 kez mıllı ama anıl daha 3 sene olnus gs ye gelelı ve ılk senesınde gecen sene turkıye sanpıyonu super genölerın banjo forvetıydı ve 13 golle en golcusu oldu ayrıca son 9 macta anıl 7 sınde yefek cıktı ve 13 gol 8 asıstle en skorer hala ki takımda ortasahada sadece gokhan ozturk ona asıst yardımı yapabıldı sanırım anıl o 7 mactada 11 cıksa 20 golu rahat gecerdı bırde anıl çok yaratıcı goller attı basıt olmayan goller.bırde gokhan oztur dıycem alaksı yok burda belkı ama takımın asıl yıldızı gokhan ozturktr lincolnden bıle daha ii o .bırde eger ahhhh fzızıgı bıraz olsa emre colak dıcem ama gunumuz futbolunda fızık çok onemlı dıger begendıklerım cetın gungor sınan osmanoglu caner oztel ve emrah yollu

abartmayı bence cemi ben tum maclarda ıledım evet iyi bır futnolcu sayılabılır ama yıldız olması ımkansız bu kapasıtesıyle yop sag ayagına geldıgınde sol ayagına alabılmek ıcın 5 dakıka gecıo ıkı ayagınıda kullanamayan forvet bence cok eksık bır forbet olyr gelışmesı kazım hemde cok sız eger vu futbolunu atakım ıcın yeterlı buluosanız futbolu pek bılmıosunuz derım evet sakatlıgı uzun surdu 8 ay kadar ama ben ondan oncede ızkedım anadolu uskufara azımspora fılıspora 3 er 5 er attı ama paf lıgınde dahı suan cok yetersız ınsaallah yanılırımda gs iyi bır golcu kaznır ama ben yas olarak cemden 1yas buyuk olmasına rag men cemden daha tecrubesız olmasına ragmen anıl dılaverı daha kapasıtelı buluorum benım gorusumle cem 40 kez mıllı ama anıl daha 3 sene olnus gs ye gelelı ve ılk senesınde gecen sene turkıye sanpıyonu super genölerın banjo forvetıydı ve 13 golle en golcusu oldu ayrıca son 9 macta anıl 7 sınde yefek cıktı ve 13 gol 8 asıstle en skorer hala ki takımda ortasahada sadece gokhan ozturk ona asıst yardımı yapabıldı sanırım anıl o 7 mactada 11 cıksa 20 golu rahat gecerdı bırde anıl çok yaratıcı goller attı basıt olmayan goller.bırde gokhan oztur dıycem alaksı yok burda belkı ama takımın asıl yıldızı gokhan ozturktr lincolnden bıle daha ii o .bırde eger ahhhh fzızıgı bıraz olsa emre colak dıcem ama gunumuz futbolunda fızık çok onemlı dıger begendıklerım cetın gungor sınan osmanoglu caner oztel ve emrah yollu

Turkce yazsaydin.

Cem gecen sene o super gencler liginde yani DSGL'de 18 macta 33 gol ati... :rolleyes:

Senin anlatigim hikayelerine ve yasina inanmamiz icin ilk once dogru duzgun bir Turkce ile yazman lazim... Ben yurt disinda dogumus ve bugumus olmama ragmen bu kadar kit ve anlalismasi zor bir sekilde yazmiyorum...

Ayrica alt yapimizdaki herhangi bir oyuncuyu asalayarak bir baskasini one cikarmaya calismak bence cok cirkin bir davranis...

Cem Sultan yetenek ve potansiyel olarak Batuhan Karadeniz ve Sercan Yildirim gibileri ile kiyaslanilcak birisi, Anil Dilaver ise Erhan Senturk ve Mehmet Duz ile kiyaslanilcak birisidir ki bu da kotu birsey degildir.

Bir de futbolun icinde bulunmus (gercek ise tabi) bir tek kendini saniyorsun sanirim... Dediklerinden ve kendinden emin olsaydin bu kadar kendini kanitlama derdine dusmezdin... Anil ve Cem konusundaki dusuncelerine katilicak cok az kisi bulursun benden solemesi...

Neyse bu konugu uzatmaya gerek yok topikleri bos yere kirletmeyelim artik...

Kusura bakmayin arkadaslar ama bende Cemi birkac kez izledim Fenerbahce macin'da cok dikkat ettim hic bir varlik gösteremedi ondan fazla ümidim yok.

Insallah sizin dediginiz gibi olurda yine eski formunu yakalayip Galatasarayimizin vazgecilmez forveti olur.

Cem geçen sene DSGL'de oynamadı kardeşim.Bu 1,2.si sen Cem'in yakınısın sanırım.Ben Anıl demiyorum ki sadece Emre Çolak'ı da diyorum Gökhan Öztürk'ü de,sen tutturmuş Cem diye gidiyorsun.Cem o golleri B Genç Ligi'nde attı.Ben zaten Cem'e kötü demedim ki sadece benim futbol görüşlerime göre Anıl ondan daha yetenekli ve kapasiteli.Diyorum ne Anıl ne Cem ne de Gökhan babamın oğlu değil,parayı yerlerken de beni çağırmayacaklar yanlarına.Ben sadece Galatasarayımızın doğru yıldız adaylarını bulmasını istiyorum.Cem olur Ahmet olur Mehmet olur,isim önemli değil.İnşallah Cem de Anıl da iyi yerlere gelirler ama sen nasıl böyle bir küstahlık yapabiliyorsun benim dilbilgimle ilgili anlayamıyorum.

Evet okudum d yerine g olmuş ya da h yerine j olmuş.Bu dilbilgisi eksikliğinden değil.Klavye kullanma hatasından,bunun içinde herkesten özür dilerim.

bıde cem yada anılla ılgılı her yorumuma yorum yapıyorsunkı boyle bır ıhtıyacı kendınde neden goruyosun anlamıs degılım kımbılır sen 15-16 yasında daha tıfıl bır tıpsındır oyleysen cok zoruma gıder ama ben sana cvp yazmıyorum sen bana cvp yazıyosun ben yorum yapıyorum sen taraflı cvp lar verıyosun cem dıye tutturmus gıdyosun bende ıdda edıyorum en buyuk yıldız adayı o takımda gokhan ozturktur hadı bakalım

arkadas haklı bır bakıma sanırım ben sadce bu sene takip edebiliyorum paf takımı ama anıl ılk yrıda resmen süperdı..cem sultanın adına duyuyordum cokta ümitlıydım aslında ama ıkıncı yarı cem sultanın oynadıgı hemen hemen tüm maçları izledım çok donuk ya i bır yıldız havası yok agır sakatlık gecırmıs ögrendıgım kadarıyla ama ne olursa olsun bıraz iyi futbolcu bellı eder inşallah yanılıyorumdur ama bence de anıl daha iyi gibi gözüküyor

Cem Sultan ile Emre Colak'tan ümidi kestim ben. Emre'de fizik yok gelistirene kadar 2-3 sene kiralik oynar. Cem'de baktigim maclarda kendini hic göstermedi.

Cem Sultanin ismini bu forumda duydum ve mesajlara bakarak bu cocuk büyük oyuncu olacak diye sevinmistim icimden ama baktigim maclarda tam bir hayal kirikligi yasadim.

Üst Alt