#25 Cem Sultan - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Cem Sultan

Cevap: #25 Cem Sultan

ya ben hiç çıplak gözle izleyemedim hazırlık maçlarında oynuyor mu oynuyorsa nasıl oynuyor sizce a takıma çıkabilir mi ne diyorsunuz renktaşlar?

Bu çocukta iş var. Herhalde bu sene kadroya giremez ama ben beğenmiştim. Tabi hiç bu işten anlamıyor olma riskim de var:)

Özgürcan'dan bir gömlek daha üstün olduğuna inanıyorum.

hazırlık maçlarında sağ kanatta oynadı ama orada pek etkili olamadı.

özgürcan gireceğine bu çocuk girsin kadroya ama ben iksinin de bu sene kadroya gireceğini düşünmüyorum.

cem aslında üçlünün ortasında oynasa bence en az erhan, serdar, emre kadar kendini gösterebilirdi.

gerçekten bitiriciliği üst düzeyde, şutları da iyi sayılır.

kısacası kumaşı sağlam bir ve benim senelerdir A takıma çıkmasını dört gözle beklediğim bir oyuncu.

umarım bu sezon olmasa da seneye onu da A takımda göreceğiz. :)

gectiğimiz sezon sakatlık yasadı ve bu sezon sakatlıktan yeni çıktığı için kendini gösteremedi bence seneye a takımda olur.aslıda bu sene olması gerekirdi ama kendini gösteremedi dediğim sebepten dolayı .

Cem, umarım o 2006 paf takım maçında ki sakatlığının etkisinden kurtulursun... O gün ki o sakatlığa sebep açan o Oktay denilen çocuğu hiç unutmuyorum.

Milli takımda en golcü oyuncu. Kalitesi belli, kumaş var ama şuan A takım için hazır değil. İleride bu şansları daha iyi değerlendirecektir ;)

Buraya yazilan bazi yorumlara uzuldu kendisi,bence tanimadan,izlemeden yazmayin,taniyan bilen birileri yazsin..

1 yıla Rijkaard'ın da katkısıyla ilk 11 oynayabilecek duruma gelir kesinlikle,o potansiyel var zaten Cem Sultan'da ..

Yeter ki iyi çalışsın,kendini göstersin Rijkaard'a,zaten sadece Cem değil bütün paf takım için büyük bir şanstır Rijkaard. ;)

an itibariyle istanbul üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu antrenörlük bölümü öğrencisi olmuştur.

an itibariyle istanbul üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulu antrenörlük bölümü öğrencisi olmuştur.

alt takımlarda yanı yıldız takım b genç takım gıbı kategorılerde bazı futbolular iyilerdır ama yas kategorısı artıp olay artık profesyonel boyutlara gelınce çocuklarındakı gıbı olamazlar.herkes cem sultanda şuna bakıyor yıldız ve b genç takımlarda leblebı bgıbı goller atı evet katılıyorum son 3 senedr ben takıp edıyorum tum paf oyuncularını ve şuankı a2 takımını cemde bır prıltı yada bırı yıldız adayı hatta oyle aham şaham bır futbolcu emaresıne yakından uzaktan rastlayamadım vasat bır bank asya takımında ılerde futbol hayatını surdurebılır inşallah yanılıyorumdr

cem_sultan_b1155.jpg

CEM SULTAN - Oyuncu Bilgi Ekranı Türkiye Futbol Federasyonu

Üst Alt