#25 Cem Sultan - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#25 Cem Sultan

Cevap: #25 Cem Sultan

baros un sakatlıgında a takımda yer bulabılır mı acaba?

*bu arada resmi sitenin girişinde türk bayragı ile çekilen resimde rijkaard ın sağındaki cem sultan mı yoksa bana mı öyle geliyor?

Ben çok fazla abartıldığını düşünüyorum ve çok fazla da ümitli değilim.Anıldan daha ümitliyim...

Baros'un sakatligi ile en son A takima cikarildigini duydum bakalim ilerleyen gunler neyi gostericek.

walla cem sultan fizigiyle yetenegiyle kendini altyapida gostermis topcumuz ama bu adama ne oldu da son zamanlarda hic duymuyoruz ismini cismini... kaybolup gidecekmi.. empoli dediler cocugu yaktilar gibi geliyor bana.. nerde o mac basina 2 gol ortalamasiyla oynayan cocuk?

walla cem sultan fizigiyle yetenegiyle kendini altyapida gostermis topcumuz ama bu adama ne oldu da son zamanlarda hic duymuyoruz ismini cismini... kaybolup gidecekmi.. empoli dediler cocugu yaktilar gibi geliyor bana.. nerde o mac basina 2 gol ortalamasiyla oynayan cocuk?

takip etmiyorsun galiba..... gecen sene 7-8 aylik cok agir bir sakatlik gecirdi ayrica mac bsina 2-3 gol ortalama ile oynadigi donemler DSGL liginde oynuyordu PAF ve A-2 biraz daha iyi bir seviye o kadar kolay degil ayrica takim icersinde aldigi rol saf golcu rolu olmuyor bazen bu role daha cok Anil Dilaver ustleniyor o yuzden... Son bir kac haftadir da sakat yoksa ismini duydurmuyor falan degil Cem hem U-19 milli de bank hem de A-2 takimda maclari izlemiyorsak bole gereksiz yorumlar yapmayalim...

takip etmiyorsun galiba..... Gecen sene 7-8 aylik cok agir bir sakatlik gecirdi ayrica mac bsina 2-3 gol ortalama ile oynadigi donemler dsgl liginde oynuyordu paf ve a-2 biraz daha iyi bir seviye o kadar kolay degil ayrica takim icersinde aldigi rol saf golcu rolu olmuyor bazen bu role daha cok anil dilaver ustleniyor o yuzden... Son bir kac haftadir da sakat yoksa ismini duydurmuyor falan degil cem hem u-19 milli de bank hem de a-2 takimda maclari izlemiyorsak bole gereksiz yorumlar yapmayalim...

+1905

Cem Sultan bir türlü istenilen performansı gösteremiyor. A Takımda oynayacak düzeyde bir futbolcu değil.

Baroş yoklugunda ilk 18 e girmesi lazım duruma göre oynunda olması lazım suanda takımda Nonda dısında asıl mevki olan forvet yoktur...

!8 yaşına geldi ama hala tık yok. Pek ümidim yok açıkçası...Menajerlik oyunlarının ünlü ettiği oyunculardan biri olarak hatırlanacak sanırım..:)

!8 yaşına geldi ama hala tık yok. Pek ümidim yok açıkçası...Menajerlik oyunlarının ünlü ettiği oyunculardan biri olarak hatırlanacak sanırım..:)

A-2 maclarini izlemiyorsaniz sole yorumlar yapmayin artik ya... Laf olsun diye buraya gelip yazmak sizlere ne kazandiriyor? Hicbirsey....

Sakatligindan beri eski Cem Sultan olamadi o bir gercek ama 18 yasinda bir oyuncudan bahsediyoruz daha halen cok genc umidi kesmek icin...

A-2 maclarini izlemiyorsaniz sole yorumlar yapmayin artik ya... Laf olsun diye buraya gelip yazmak sizlere ne kazandiriyor? Hicbirsey....

Sakatligindan beri eski Cem Sultan olamadi o bir gercek ama 18 yasinda bir oyuncudan bahsediyoruz daha halen cok genc umidi kesmek icin...

Öyle deme ama 18 yaşına gelmiş yaşı kemale ermiş demek. Bundan sonra ne yapabilirki. Değilmi ama?

Gerçekten çok komiksiniz ya :) An itibariyle A takımda oynamaya en uygun oyuncu Cem ve Berkin'dir bence.

Sanki altyapidan iyi bir forvet'ler çikariyoruz da Cem'i elestiriyoruz.Cocuk daha 18 yasinda,

benim gordugum Cem iyi calisirsa GS takiminin forvet'i olur.Bu kadar......................

Öyle deme ama 18 yaşına gelmiş yaşı kemale ermiş demek. Bundan sonra ne yapabilirki. Değilmi ama?

Gerçekten çok komiksiniz ya :) An itibariyle A takımda oynamaya en uygun oyuncu Cem ve Berkin'dir bence.

Valla alt yapıdan izlediğiniz her oyuncuyu star yapıyorsunuz siz de kusura bakmayın ama. Hani nerede Cafercanlar , Özgürcanlar? Bu takımda ışık görülen genç yetenekler hazırlık maçlarında da olsa 18 yaşında şans buluyorlar..Beğenmediğiniz Sabri bile 18 yaşında şans buldu bu takımda..Yani o kadar bile ışık olması yeterli...Böyle 50 tane isim söyleniyor ama Arda dışında(ki bu aralar herkes O'na da sallıyor) doğru düzgün isim çıkartamadık son zamanlarda..Gerçek bu beğenseniz de beğenmeseniz de...Cem de umarım bir yerlere gelir ama 3 ay sonra 19. yaş gününü kutlayacak...Tren kaçıyor Cem için yavaş yavaş..

Yabancı kökenli felan mısın? Değilsen ben de ismimin İsaac Malafaev olarak değiştirilmesini isteyeceğim de..:p

Yetenekli oyuncu icin tren ola kolay kolay kacmaz ama Cafercan'da fizik yok tuy gibi uflesen ucuyor bi de yavas. Zayif yonlerini hic gelisteremedi ayrica buyuk takimda oynucak zihinsel ozellikler de yok cok kirilgan bir yapisi var yetenegini bosa harcayan o yani kendisi suc onda. Ozgurcan'dan ben hic bi zaman o kadar umutlu degildim sadece fizigi olan birisi max gelebilciegi yer bence su anki Mehmet Yildiz ki bu da bizim icin yeterli olmaz.

Cem Sultan'da hem teknik hem de fizik var bundan dolayi o tren o kadar kolay kacmaz. Aydin'lar Mehmet Guven'ler 21-22 lerine kadar bu takimda kaliyorsa Cem'de en az 3 sene daha kalir ha o zamani iyi degerlendirmek, calisip yilmamak ona bagli. Cem Sultan ayrica bu yaz ki hazirlik maclarinda sans buldu yanlis mevkide oynatilmis olsa da (Rijkaard onu nedense sag acik oynatmaya calisti).

Baskalarini bilemem ama ben genc futbolcular ile yakindan ilgileniyor A-2 ligini ve genc milli takimlarin maclarini mumkun oldugunca hep izliyorum. Ne goruyorsam onu soluyorum. Bir oyuncu vaad ettigi yere gelemiyorsa suc ondadir bence ama gelecegi kestirmek zor bir is falci degiliz sonucta....

Gercek olan senin maclari izlemeden ezbere konusuyor olman ne yazik ki. Bence A-2 ligi maclarini GS TV'den izle ondan sonra gel buraya yaz, yoksa bosuna yer kaplamaya devam....

Cem Sultan'dan fazla umudum yok ama Bu hafta ki ilk golü çok güzeldi. Topa gelişinde kontrol etmeden vuruşu. İyi bir gol vuruşu olduğunu gösteriyor. Mehmet Güven bu takımda oynadıysa Cem'e de şans vermemiz gerekir. Cem ondan daha iyi bir oyuncudur.

Üst Alt