26 Ocak Günü Şike Kongresi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

26 Ocak Günü Şike Kongresi

Cevap: 26 Ocak Günü Şike Kongresi

ntvspor son dakika: TFF olağanüstü genel kurul yapılması kararı aldı

Ntspor: Şike ve teşvik hakkında kararlar alınacak

Vay Anasini satim... Ozaman yeni bir Madde koysunlar Talimatnahmeye..!!

" Galatasaray, Fenerbahçe, Besiktas ve Trabzonspor dokunulmazdir, Ligden Sportif anlamda dahi düsemez "

Geçen Sezon Galatasaray düsseydi bunlar ne yapacakti..??

Seten yalan söylüyor,bana göre istifa edecek..Kesinlikle şike ile alakalıbir görüşme olmayacak..Uefanın bugün ki açıklamasından sonra olması Aydınların istifa edeceğine işaret gibi

M.A.A şansını sonuna kadar kullanacak. Hayatta istifa etmez. Daha fb'nin köpekliğini yapacağı koca koca aylar var önünde.

26 Ocakdan biz yokkuz demeki :)

Adnan Öztürk böyle demisdi, bizi davet etmesinler ;)

UEFA bugün yakından takip ediyoruz dedi. Onlara açıklasınlar.

Volou'yu unutmasınlar Fener'i kurtaralım derken bir de amatöre atmasınlar :)

Zira bunlar lekeli olarak Şampiyonlar Ligi'ne yollayalım demişlerdi öyle bir cesaretleri var. UEFA gelip vuracak illa.

Evet kongre doğrulandı.

Toplantıda; haklarında şike ve teşvik primi iddiası bulunan kulüplere uygulanması muhtemel yaptırımların değiştirilip değiştirilmemesinin görüşülmesi ve karara bağlanması için, TFF'nin en yetkili karar organı olan Genel Kurulu'nun olağanüstü olarak çağrılmasına karar verildi.

26 Ocakta Olağanüstü Genel Kurul Kararı alındı..Yani o tarihe kadar istifa edebilir..Ben edecek diyorum

altunterim Osman Altunterim

TFF olağanüstü genel kurul kararı almış ve şike ve teşvik primi faaliyetine karışanlar hakkında verilecek kararlar görüşülecekmis :)

MAA benim olduğum yerde 58. Madde değişemez dedi.Bakalım önceden yaptığı gibi bu karardanda dönecek mi?

Tamam takılsınlar kafalarına göre de, yarın ülkece men gelecek. Biz bugün tüm planlarımızı Avrupa'ya göre yapıyoruz. 5 sene men yedikten sonra futbolun ne anlamı kalır? Bu kadar omurgasızlıktan sonra futbolun ne anlamı kalır? Bu kadar şerefsizlikten sonra komple futbolun ne anlamı kalır?

En sonunda ülke sporunu k.çlarına sokacaklar bu gidişle. Çok fena sövüyorum ülkece pislik çukuruna batıranlara, bu pisliği örtmeye çalışanlara. Şurada küfretmek serbest olsa keşke, gelen geçenine düz giderim.

Bir lafım da Bjk denen, çarşı denen gösteriş budalası topluma ve tüpçüsüne. Kalkıp sağa sola reklam peşinde koşacağına, çıkıp biz döneğiz deseler daha inandırıcı gelir. Kalkıp aklanın da gelin gibi atıp tutacağına, şerefsizler düşmesin diye önde bayrak sallayan başkanlarına gerekli tepkiyi göstersinler, mıy mıy sesleriyle şikeye karşıyız demekle olmuyor bu işler.
Hele bi fener yüzünden bizi de men etsinler o federasyona ne oluyor görürüz o zaman.

5 sene boyunca potansiyel Ş.L ye katılamadığımız her yıl için 100x5=500 m euroluk tazminat davası açarız.%100 de kazanırız.Bak %100 diyorum,%1 bile kaybetme ihtimali yok.

İsterlerse öyle birşey yapsınlar bakalım.

Üst Alt