27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağı


9293.jpg
https://yfrog.com/h444112244jGalatasaray'ı hedef gösteren adeta fenerbahçe resmi sitesi gibi yayın fotospor gazetesi gerçek yüzünü bir kez daha ortaya koymuş.
 
Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağışaşırdım, oysa ki fotospor un ilk sayfasında "eto cimboma doğru" "podolski tamam" "diego imzayı attı" "forlan yarın kampta" "arsavin zaten geldi" haberlerinin hepsini aynı anda görmeye alışmıştık biz...gazete diye değil mizah dergisi niyetine alıyorduk ara sıra..
 
Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi KapağıSon zamanlarda fenerbahcenin resmi yayini gibi haberler yapiyorlar. Gecen de kina yakin felan da diyorlardi.
 
Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağışaşırdım, oysa ki fotospor un ilk sayfasında "eto cimboma doğru" "podolski tamam" "diego imzayı attı" "forlan yarın kampta" "arsavin zaten geldi" haberlerinin hepsini aynı anda görmeye alışmıştık biz...gazete diye değil mizah dergisi niyetine alıyorduk ara sıra..Müsaden olursa twitterda yazıcam bunu :)
 
Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi KapağıBu fotospor'u evine sokan galatasaraylı'da haysiyet yoktur. Ulan bari adınızı değiştirin fenerspor falan yapın. Amiral gemisi fenerbahçe olan bir spor'un sadece içine ederim ben..
 
Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi KapağıTraj sayısını kimsenin gitmediği yoldan giderek arttırmaya çalışan,kendince zeki geçinen zavallı bir gazete.
 
Cevap: 27.08.2011 Fotospor Gazetesi Kapağıeminim fenerbahçe yerine trabzonspor ya da galatasaray olsaydı aynı teşekkkür maneşetini atardınız dimi? dur tahmin edeyim galiba şöyle bişey olurdu?Teşekkürler UEFA..

Uefa gerçek şampiyonu gördü ve fenerbahçemizi şampiyonlar ligine soktu.Bu durumu göremeyen federasyona neden hala trabzonsporun süper ligte barındığını sormak istiyoruz.türk futbolun geleceği adına şike pisliğinin temizlenmesi için federasyonun bir an önce harekeye geçmesini bekliyoruz. Şampiyonluk pupasını hala fenerbahçeye vermeyen federasyona da burdan tşekkürlerimizi sunuyoruz..bla bla bla.....İKİYÜZLÜ YARATIKLAR....
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt