27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim idari yönden ibra edilmedi

Onu bunu bilmem de bu kongrenin bir yıldızı vardı.O da kurulu yöneten başkan Türker Arslan dı.Tanımayanlar için resmi;

Adam müthişti.İzleyenler hak verecektir.Sağa sola laf atmalar. -Sen ne arıyon burda bi daha seni görmeyeceğim. -telefonu çalıyor kim bu saatte yaa. toplantıyı yönetiyom şu anda sen neyden bahsediyon.:) Komik söyleyiş tarzı.

bana göre günün kazananı ve daima orada olmalı:)

Onu bunu bilmem de bu kongrenin bir yıldızı vardı.O da kurulu yöneten başkan Türker Arslan dı.Tanımayanlar için resmi;

Adam müthişti.İzleyenler hak verecektir.Sağa sola laf atmalar. -Sen ne arıyon burda bi daha seni görmeyeceğim. -telefonu çalıyor kim bu saatte yaa. toplantıyı yönetiyom şu anda sen neyden bahsediyon.:) Komik söyleyiş tarzı.

Lanlı,Manlı konuşmalar:D,Ordaki bayan uyandı ses yayına gidiyormuş dedi.

Telefon muhabbetini hatırlatman iyi oldu..Yazacaktım unutmuşum koptum orda:D,

Ekşi sözlükten bir yorum..Güzel bir tespit.

"Başkanlık koltuğuna bin bir nazla gelip şimdi koltuğa bu kadar ölümüne sarılmasını anlamak gerçekten güçtür. Yani öyle bir hali var ki; korku filmlerinde öldü sanılıp dirilen kötü karakterler gibi son dakika yine bir yolunu bulup başkan kalmayı başaracak diye korkuyorum!!

"doktora tezi gibi yazmıssın hepsini okumucaksın dimi?" dedi bi konusmacıya orda koptum ben :D

Beklemek lazim biraz. 100 puan ile gelmemeli Unal Aysal. Beklenti ne kadar yuksek olursa hayal kirikliklari da o kadar fazla olur. 100 milyon verecekmis yupiiiii falan olmuyor verecek mi verecekse nasil verecek sonra kendi icimizden Yildirim Demiroren dogma ihtimali de var. Mukemmel isler de yapabilir Aysal cok kotu isler de yapabilir. Simdiden taraftar oldu falan diye dusunurse ve de olmazsa hayal kirikliklari daha fazla olur. Iste Polat ornegi. Olmadigi zaman olmuyor.

O yuzden beklentileri azaltip ne yapacaklari ile orantili karar vermek daha mantikli. Daha gelmeden buyuk baskan demek de dogru degil pofffffff Aysal hicbir sey yapamaz kulup lisecilerin eline gecti demek de dogru degil. Sadece zaman gerekli.

Telefon konuşması fenaydı ya telefon çalıyor kim bu saatte arıyor yahu diyor teli açıncada

"Ayhancığım burda kongre yönetiyoruz yeav işim var sonra ara"

:D

Tam rakı balık yapılcak dost oluncak insan :)

bence tam aksine rezil bir durumdu çokda amatörce ciddiyetsiz sundu genel kurulmu yoksa kahve toplantısımı anlayamadım masasında rakı balık eksikti bir tek o da olsa cuk oturacaktı.

Adnan Polat sevdiğim bir insandı ama kulübü batırdı. Kulübü gerektiği gibi idare edip görevini sürdürmesini çok isterdim. Umarım yeni başkanımız kulübümüzü en iyi şekilde yönetir. Bu seneye benzer başka bir sezon daha görmek istemiyorum.

Adnan Polat sevdiğim bir insandı ama kulübü batırdı. Kulübü gerektiği gibi idare edip görevini sürdürmesini çok isterdim. Umarım yeni başkanımız kulübümüzü en iyi şekilde yönetir. Bu seneye benzer başka bir sezon daha görmek istemiyorum.

kulubu bartirdigi falan yok, tam tersine, ne b.k varsa herseyle ugrasti, bitirdi, stad, sirket birlesmesi vs vs.

futbol takimi batirdi desen birsey diyemem, malesef batirdi ama bunu düzeltmek icin 1 sene verin bana diye bagriyordu adam, onu da vermediler.

Bugün Galatasaray bayramı değildir, iyi bir yönetim gelip düzlüğe çıktığımızda Galatasaray bayramıdır. Bizim yönetim hoca yollayıp yenisini getirdiğinde laf ediyorduk. Şimdi biz yönetim yollayıp yenisini getiriyoruz ve buna seviniyoruz. Taraftar hep ikilemde.

Siz az sonra başlayacak Telegol' de yaşanacaklara bakın. Acayip malzeme çıktı bugün Serhat'a..!

Bugün Galatasaray bayramı değildir, iyi bir yönetim gelip düzlüğe çıktığımızda Galatasaray bayramıdır. Bizim yönetim hoca yollayıp yenisini getirdiğinde laf ediyorduk. Şimdi biz yönetim yollayıp yenisini getiriyoruz ve buna seviniyoruz. Taraftar hep ikilemde.

Evet yönetim gitti seviniyoruz bunda haklıyızda tadını çıkaralım. Dilerim sırf kişisel serveti var diye ve o servetin bir kısmını klübe hibe edecek sanılan (ki öyle birşey asla olmayacak cebinden kimse para akıtmayacak bu kesin bişey ve gerekte olmayan bişey) kişiler sadece o servetlerini yönetebildikleri gibi klübüde yönetmeyi başarsınlar yeter. Adnan Öztürk dün Trt de bu klübün doğru bir yönetim anlayışıyla kendi kaynaklarıyla düzlüğe çıkması herseyin düzelmesi sadece 2 ayı alır dedi. Umarım bahsi geçen Ünal Bey Adnan Öztürk gibi birine yönetiminde yer vermeyi akıl eder ve Adnan Polat gibi kendi kafası dışından sadece çevresindeki 2 3 kişi değilde bunlar dışındada gelen yeni fikirlere projelere açık olur.

Adnan Polat gibi bir dönemin efsane ismi tarihe "İbra edilemeyen ilk başkan" olarak geçti...Hala inanamıyorum.. Keşke bunları yaşamasaydın be Başkan, ibra edilmeden son kez bir şansa daha verdi sana sevgili Doğan Hasol.."10 dakika düşünsünler" dedi, onu bile kabul etmedin...Kim daha ne yapsın ki!

Adnan Polat ne zaman ses tellerinden ameliyat oldu, o gün bitti. Hep aynisini söylerim

Telegol başladı...Hadi hayırlısı bakalım, bu gece uzun olacak...

Adnan Polat gibi bir dönemin efsane ismi tarihe "İbra edilemeyen ilk başkan" olarak geçti...Hala inanamıyorum.. Keşke bunları yaşamasaydın be Başkan, ibra edilmeden son kez bir şansa daha verdi sana sevgili Doğan Hasol.."10 dakika düşünsünler" dedi, onu bile kabul etmedin...Kim daha ne yapsın ki!

İşte hocam yanındaki asalaklar Polat darağacındayken son tekmeyi vurdular iskemleye. O yarım saat aranızda toplanın önerisi geldiğinde burada salondaki tepkiyi yanındakilere göstererek istifa etmeği konuştuğu haberleri geldi ancak o an yanındaki yönetici arkadaşları istifa etmek yok böyle devam sonuna kadar devam demesi sonunu böyle acı hale getirdi.Bu yönetici arkadaşları en başından beri herşeyi berbat ettiler zaten.

kulubu bartirdigi falan yok, tam tersine, ne b.k varsa herseyle ugrasti, bitirdi, stad, sirket birlesmesi vs vs.

futbol takimi batirdi desen birsey diyemem, malesef batirdi ama bunu düzeltmek icin 1 sene verin bana diye bagriyordu adam, onu da vermediler.

Profesyonel yöneticilerden oluşan yönetim kurulunda doğruları söyleyen ve yapan kişileri istifa ettiren kişidir kendileri. Herşeyi Adnan Polat yapmak zorunda mıdır? Doğru yönetim şekli bu mudur? Stadı da ben bitireceğim, futbolla bir süre ilgilenmeyeceğim ama sonra onu da ben düzelteceğim, şirketleri de ben birleştireceğim... Galatasaray'ı yönetmek bu mudur?

Üst Alt