27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi - Sayfa 144 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim İdari Yönden İbra Edilmedi

Cevap: 27 Mart 2011 Mali Genel Kurul | Yönetim idari yönden ibra edilmedi

maalesef cirkinlesti galatasaray...

beni ilgilendiren: mahkemeye giderse secim yinede olurmu?

Ya liseliler düzgün, usturuplu, akıllı adamlar diyoruz ama gidipte Telegolde daha genel kurula birdünya zaman var başkan adayını ve yönetim kurulunu açıkladı çok enteresan.

o adam polatin onceden secime gitmemesinin sebebidir

liseliligi falan hikaye yasli oldugu icin ne dedigini bilmiyor

eminim aysalda agzinin payini vermistir

Ya liseliler düzgün, usturuplu, akıllı adamlar diyoruz ama gidipte Telegolde daha genel kurula birdünya zaman var başkan adayını ve yönetim kurulunu açıkladı çok enteresan.

Demek ki daha önce bunu düşündüler.Tüzükte tam istenildiği gibi.Mali yönden ibra ettiler ama idari yönden etmediler.Adnan Polat tüzüğü değiştirdi hata yaptı.Şöyle bir şey yapabilirdi.Hem mali hemde idari açıdan ibra edilmeyen başkan otomatikmen düşecektir.

Demek ki daha önce bunu düşündüler.Tüzükte tam istenildiği gibi.Mali yönden ibra ettiler ama idari yönden etmediler.Adnan Polat tüzüğü değiştirdi hata yaptı.Şöyle bir şey yapabilirdi.Hem mali hemde idari açıdan ibra edilmeyen başkan otomatikmen düşecektir.

Haklısın.

Helvacıda trt1 stadyuma katılmış..

Helvacının hiçbirşey umrunda değil..Şu dönemde bile tvye katılabiliyor..

Artık doğru veya yanlış olan oldu, giden gitti. Yalnız bu tüzüğün acil değiştirilmesi gerekiyor. Ne kadar saçma uygulamalarla sözde modern bir uygulama haline getirmişler. Galatasaray için berbat bir gündü. İlk defa bir yönetim ibra edilmedi. Mali yönden ibra edip, idari yönden ibra etmemek de ayrı bir tartışma konusu ama..

Hata kesinlikle Adnan Polat'ta. Seçim kararını almalıydı.

7 mağlubiyet alsaydık ne olacaktı? mağlubiyet sayısına göre gidilmesi enteresan.İnşallah sonumuz hayırlı olur.

Sadece maglubiyetler mi? Basketboldaki forma skandali, stad acilisi, Sukur'un ve daha bircok futbolcunun klupten yollanis sekli, teker teker butun efsaneleri koltugu icin taraftarin onune atmasi. Galatasaray'a bu kadar yakismayan baskan ve yonetim gorulmemistir.

Böyle Baskana böyle Genel Kurul :) Eninde sonunda yaptiklarinin hesabini verecekti, bugün verdi. 1 ay icinde güclü bir yönetim göreve gelirse önümüz cok acik olur. Yeni sezona zaman var cünkü. Adayliklarini acikladiktan sonra calismalara baslarlar zaten. Zaman kaybetmeyiz. Cok güzel bir zamanda oldu bu olay. Simdi Adnan Polat 10 gün düsünecekti, secim karari alsa bile cok sacma bir tarih verecekti, Galatasaray´in durumu daha da kötüye gidecekti. Ben hazirliklarimi yaptim bile, yeni yönetim buraya alisana kadar yeni sezon da kaybedilir diyecekti. Amaci buydu. Yemediler :)

Sayın Polat' ın bir klasiği vardır; "G.Saray menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yaparım". Bugüne kadar hep bekledik, ha bugün ha yarın gereğini yapacaktır dedik ama görüyoruzki olmadı!G.Saray menfaatleri için yapılması gerekenleri bugün yürekli G.Saraylılar fazlasıyla yaptılar, kendilerine şükran borçluyuz. Sn.Polat' dan son beklentimiz; bir G.Saray Başkanına yakışanın ne olduğunu iyi analiz ederek doğru kararı vermesidir. Kendisine kişisel olarak duyduğumuz sevgi kalbimizde hep yaşayacaktır; ama unutmamalıdır ki 25 milyon taraftar için hayatın anlamı Adnan Polat değil, G.SARAY' dır...

Tüzükte gözden geçirilmeli.Yoksa her başkanın işi zor..Ciddi baskı yaratabilir..Bakalım salı günü genel kurulu açıklayacaklarmı?

Üst Alt