#28 Franck Ribéry - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
tüm GSC ve kamuoyuna bilgi

Yaptigim yorumun hatasi telafi edilenemeyecek kadar vahimdir. Herkes sunu bilsin ki fenerin reklamiyla kandirilmis ve bizim hoca ve yönetime olan takintim bununla tavan yapmistir . Bundan dolayi TÜM GSC AILESINDEN özür dilerim ve su bilinsinki eger yaramiz olursa, o yaradan sari kirmizi kan akar !

Sevgilerle

Musap Aydinli

tüm GSC ve kamuoyuna bilgi

Yaptigim yorumun hatasi telafi edilenemeyecek kadar vahimdir. Herkes sunu bilsin ki fenerin reklamiyla kandirilmis ve bizim hoca ve yönetime olan takintim bununla tavan yapmistir . Bundan dolayi TÜM GSC AILESINDEN özür dilerim ve su bilinsinki eger yaramiz olursa, o yaradan sari kirmizi kan akar !

Sevgilerle

Musap Aydinli
Permanent ban pls

Sent from my HTC One using Tapatalk

seneye robben riberyi satip COSTA- COMAN yapacaklar.

Robben net fenerde desek. Ribery marsilyaya döner

Ribery'i satmazlar. Ribery futbolu Bayern'de bırakmak istiyor ayrılacağını sanmam. 1-2 seneye futbolu bırakıp Bayern'de görev alacak sanırım. Oğlu da Bayern alt yapısında.

Robben de ilerde yedek kalır da ayrılmak isterse izin verirler, zorla oyuncu göndermez Bayern.

Son düzenleme:
Ali Ece: "Marsilya başkanı, bana 'Ribery'nin Galatasaray'dan bedava kaçmasına sebep olan yöneticinin heykelini dikmek istiyorum' dedi."

01.02.2005. Tam 12 sene önce bugün Ribery yi transfer etmistik. Dile kolay 12 sene..

16388338_1477248478988276_3560520846080176309_n.jpg

Ömürden gidiyor işte bak. :( Telegol bir gece yarısı canlı vermişti gelişini. Hatta aynı anda Fener'de Anelka'yı getirmişti, millet dalga geçiyordu bonusunu almışlar diye. Gittiği akşamı da hatırlıyorum Canaydın; ya gelip elimi öpecek ya da tazminat alırız demişti. :p

Üst Alt