#29 Juan Emmanuel Culio - Sayfa 143 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #29 Juan Emmanuel Culio | Mersin İdman Yurdu'nda Kiralık

2014'te sözleşmesi bitiyor, artık kiralanmaz..Sene sonunda Süper Ligin yeni ekiplerinden birine satılır ya da sözleşmesi feshedilir.

Sözleşmesi fesh edilecek gibi duruyor. Eskişehir falan almaz bu adamı ne yapacaklar bunu. Geçen seneki formu olsa belki bi nebze satabilirdik ama bu sene çok kötü, takımdan da kaynaklanıyor tabi.

adam sıvacıymış futbolcu olmuş.birde çirkef ki aman aman.tam bir amele.acilen kurtulmalıyız :yenieek:

adam sıvacıymış futbolcu olmuş.birde çirkef ki aman aman.tam bir amele.acilen kurtulmalıyız :yenieek:

Yakışıksız bir yorum.

Ayrıca futbolcu olarak ligdeki çoğu milyonluk yıldızdan daha iyi top oynuyor.Amrabat , krasiç,merileş,stoc .... vs daha mı iyi top oynuyor ?

Orta sıra takımların ideal oyuncusu.

Yakışıksız bir yorum.

Ayrıca futbolcu olarak ligdeki çoğu milyonluk yıldızdan daha iyi top oynuyor.Amrabat , krasiç,merileş,stoc .... vs daha mı iyi top oynuyor ?

Orta sıra takımların ideal oyuncusu.

yok yahu renkdaş.geldiğindede hiç sevmemiştim.çok tuhaf bir oyuncu.hiç hazetmedim.

bu adam ne oynuyor onuda merak ettim.küme düşen mersinin parlayan yıldızı bile olamadı

Cevap: #29 Juan Emmanuel Culio

Geçen yıllarda kalsın diyordum ama bu yıl hedef daha büyük, o nedenle kiralık ya da bonservisiyle gönderilmeli.

Cevap: #29 Juan Emmanuel Culio

Kalirsa sadece yer kaplar. Gitsin oynayabilecegi bir Süper Lig takiminda oynasin,bonservisini de eline veririz gerekirse. Zaten seneye bitiyor kontrati.

Üst Alt