3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Cevap: 3 Aday bu gece aynı saatte ama farklı yerlerde davet veriyor

Digerlerini silmistim ama bu tip mesajlar geliyor cep telefonuna boyuna.

img0804.png

Liselimisin Sinan?

Sinan abi, ben uye olmayi dusunuyorum kulubumuze. Siz kac yilda uye olabildiniz malum baya bekletiliyor insanlar? Veya 1,2 kisi kefil olunca x kisi daha kolay uye olabiliyor herhalde? ...

Hayir , eski sporcu kontenjanindan uyeyim. Yazmistim ama giremedim , Kadikoy Anadoluluyum

Bilgin abi, ben uye olmayi dusunuyorum kulubumuze. Siz kac yilda uye olabildiniz malum baya bekletiliyor insanlar? Veya 1,2 kisi kefil olunca x kisi daha kolay uye olabiliyor herhalde? ...

Bir kac gun icinde ama ben sporcu kontenjanindan girdim ,ayni zamanda peder de uye olunca ve formumu da Hayri abi imzalayinca hizli oldu biraz..

Tamamen baglantisiz uyeliklerde yani sporculuk , liselilik ve ailede uye yok ise o zaman beklemek gerekiyor bir sure cunku cok talep var ve tuzukte kisitlama var toplam uye sayisinin yuzdesine gore. Giris ucreti de 10.000 TL , tabi biz 1.250 vermistik farkli kategori oldugu icin. Diger yandan nasisa olmaz demeyin , bilincli insanlarin gunden gune uye olmasi kongre yapisinin duzelmesi demektir.

Biraz da ortam pesinde olma meraki da var. Kalamis ozellikle , h sonlari gunes varsa ekstrem bir cazibesi oluyor. Eskiden bu is yine olurdu ama cogu insan riyakardi , toplantilari dinleme amaci gudermis gibi davranirdi ,simdilerde herkes artik cok aleni yaptigi icin inkar etmiyorlar. Unal aysal in adadaki konusmasinda insanlarin bi turlu susmamasindan sikayet ettigi bakisi hatirlarsiniz , onun sebebi konusma sonrasi yemek dagitimi baslayacakti , ve konusma esnasinda yemekler salona getirildi , tabi konusma dinleme bi kenara birakilarak yemek kuyrugunda on plana gecme telasi basladi. Daha cok icmeye gelenler ise coktan acik havaya cikip bogaza karsi yellenmeye baslamisti bile.

saka gibi, baskan adayi olacagim ve bunlari görecegim, aysalin icinden neler gecmistir ))

@ Cenk .. Gitcez ama daha 1 saat var , ikinci parti yemek daha taze oluyor , artik git gel ince taktikleri ogrendik. Ilk parti biraz erken saatte hazirlaniyor haliyle sicak bile olsa bayatliyor . Ikinci parti hem daha taze oluyor , hem de millet yavastan doydugu icin kuyruk olmuyor. Ickiyle de cok aram olmadigi icin ..

@ Cenk .. Gitcez ama daha 1 saat var , ikinci parti yemek daha taze oluyor , artik git gel ince taktikleri ogrendik. Ilk parti biraz erken saatte hazirlaniyor haliyle sicak bile olsa bayatliyor . Ikinci parti hem daha taze oluyor , hem de millet yavastan doydugu icin kuyruk olmuyor. Ickiyle de cok aram olmadigi icin ..

Kalamış iyidir,Kalamış'a git. :)

Ben de babamın ve amcamın da üyeliği ve özellikle amcamın kıdem seviyesi sayesinde birkaç gün içerisinde üye olmuştum.

Bursa'da yaşasam çok büyük güzellikleri var.

Bu arada kesinlikle 2 takıma birden üyelik olmuyormuş,amcamdan öğrendim.

ahahahah ))))))

Olmuyor da olan vardir. Ortaya cikip cikmamasi onemli olan

Şu yazılanlara bak

Üst Alt