3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Oylarınızı gönderin !

Cem Karaca abimize ve Nazım Hikmet'in hatrına oylarınızı bekliyorum.

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Oylarınızı gönderin !

Bu arada çok dürüst davrandım.Rakip makip demeden oylarımı verdim.Sizinde bu şekilde beğendiğiniz şarkılara oy vereceğinizi temenni ediyorum.Lütfen komşuculuk yapmayalım. :)

Zeytun la Atakanın şarkısı iyiydi.Ama genel olarak vasat şarkılar eklenmiş özellikle yabancı şarkılar için.Türkçe şarkılar güzelde olsa eurovizyonluk değillerdi.Atakanın şarkısı en beğendiğim şarkılardan biridir, Ona yüksek puan vericektim ama malumunuz kuzeni felan şike tartışmaları çıkardı. :eek: Ama şuan birinci olması bu konuda dürüstlüğümü zaten gösteriyor.

Kimbilir özelden ne pazarlıklar dönüyor...:D

Ulan girmedik özele sağlam propaganda yapamadık...

Aldığımız neticeye bak...:D

Son sıralama son güncellediğim şekilde "Puanlama Topiği"nde

M.Raşit Ünver,Enes Sever ve FAH bu 3 kişi oyları göndermedi.FAH'tan face'ten alırız,ama Raşit ve Enes onlinesa oyları atsın.Çekişmeli gidiyor baya.

Atakanla,zeytun demiştim ikisi önde gidiyor.Biliyorum bu oyunu. :p

Sana verdimde 4 .. :D ama 4*3=12 normal bir üyeye göre tam puan.

Her ne kadar daha farklı bir şarkı ile katılarak ilk 3'ü garantiye alma şansım olduğunu bilsemde olsun.Bizden biri ile gelecek 7.lik'te iyidir.Bu arada bu yarışmanın 4.cüsü düzenlenir ve katılabilirsem sadece müzik olan sözsüz bir şarkı ile katılabilirmiyim.

Özgün Yazgan hakında ne düşünüyorsun :D tepki oylarını mı aldı acaba :D

Yazgan kötü gidiyodu sonlara doğru açıldı.Heralde en düşük o diye son verenler ona verdi.Şarkısı kötü sanırım remix koymuş dahada kötü olmuş :D

Her ne kadar daha farklı bir şarkı ile katılarak ilk 3'ü garantiye alma şansım olduğunu bilsemde olsun.Bizden biri ile gelecek 7.lik'te iyidir.Bu arada bu yarışmanın 4.cüsü düzenlenir ve katılabilirsem sadece müzik olan sözsüz bir şarkı ile katılabilirmiyim.

Olabilir.

Üst Alt