3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Oylarınızı gönderin !

Tüm kirli çamaşırları ortaya dökeceğim kimin kime oy attığını oylama bittikten sonra açıklayacağım :D

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Oylarınızı gönderin !

Lan benim 1.olduğum zamanlar böylemiydi eurovizyon, herkes amaç peşinde hırslı şarkılar iyi, yazılan tonlarca mesaj heyecan felan.Gizli kapılarda şike, adam bağlamalar.

Raşit ve FAH kaldı oyunu vermeyen Raşit'ten alalım sonra ben FAH'tan da alacağım.Her an 1.inci belli olabilir.

Genelde oy verdiğim isimler başa yarışıyor.Bir tane oy vermediğim var ilk 5'te.. :D Oylarımı açıklayacağım bitince :)

1-Atakan Kenar 148

2-Emre Ateş 144

3-Yunus Can 129

4-Emre Zeytun 127

5-Özgün Yazgan 92

6-Sercan Üstün 87

7-Alpay Asma 86

8-Alemdar İbaret 82

9-Efehan Yıldız 82

10-Necati Şen 79

11-Enes Sever 65

12-İnan Yılmaz 62

13-Aydın Kay 62

14-Fatih Aybars Hakan 47

15-Tolga Akdağ 36

16-M.Raşit Ünver 22

Gençler son durum bu ama sadece oy almadığımız 1 kişi kaldı o da FAH..Atakan yada Emre 1.inci olacak herşeyi FAH'ın oyu belirleyecek :)

Son kişi oy versin,birinci belli olsun..hadi oğlum :)

FAH'tan aldım oyları açıklıyorum birazdan 1.ciyi.

1-Atakan Kenar 154

2-Emre Ateş 144

3-Yunus Can 132

4-Emre Zeytun 127

5-Özgün Yazgan 93

6-Alemdar İbaret 92

7-Alpay Asma 90

8-Sercan Üstün 87

9-Efehan Yıldız 87

10-Necati Şen 79

11-Aydın Kay 70

12-İnan Yılmaz 69

13-Enes Sever 67

14-Fatih Aybars Hakan 47

15-Tolga Akdağ 36

16-M.Raşit Ünver 34

Oylama sona ermiştir.Yarışma bu puanlarla sona ermiştir.Katılanlara teşekkür ederiz..

İşte benim oylarım ;

12 puan -- Yunus Can (Dirty Little Secret)

10 puan -- Özgün Yazgan (We No Speak Americano)

8 puan -- Atakan Kenar (Somebody Else's Lover)

7 puan -- Alpay Asma (Çok Yorgunum Kaptan)

6 puan -- Emre Ateş (Alors on Danse)

5 puan --Aydın Kay ( I Wanna be Adored)

4 puan -- Enes Sever ( Hey There Delilah)

3 puan -- Tolga Akdağ ( Söyle)

2 puan -- Necati Şen ( Kayıp)

1 puan -- Alemdar İbaret (Kol Düğmeleri)

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Kimin kime oy verdiğini açıklayayım mı?

Üst Alt