3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Valla Türkçe şarkıyla katılmanın handikapını yaşadığımı düşünüyorum. :).Bir daha düzenlenirse ve katılabilirsem ''concierto de aranjuez'' ile girebilirim.Ama belli olmaz tabi.

Cevap: 3.GSCimbom Eurovision Şarkı Yarışması Sohbet Topiği | Kazanan : Atakan Kenar

Bana oy verenlere teşekkür ederim kirli ellere rağmen ilk beş!

Yarın açıklayacağım kimin kime oy verdiğini.

bana kimse her hangi bir teklifte bulunmadı.bu yüzden tebrik ediyorum temiz yarışan arkadaşları..

Özgün'ün şarkısının orjinalini çok seviyorum,cover ı da fena değildi..o yüzden 10 puan verdim..

Dirty Little Secret,benim en sevdiğim parçalar arasındadır.Ondan başkasına gidemezdi 12 puanım..

Somebody Else's Lover,Alors on Danse ve Çok Yorgunum Kaptan da yarışmanın bana göre diğer sağlam şarkıları idi..Gönül isterdi ki Cem üstada 12 puanı basayım ama ne yaparsın popüler kültür :)

Ama hak edenlerden biri kazandı diyebiliriz..

Tebrikler lan. :D 10 puanla geçmişsin. :sad007:

Ödül kırmızı koltuktu zaten Atakan koltuğa geçmişti böylece sorun olmadı.:D

Açıklarız olm ne acele ediyon :D

Sağolun beyler, darısı sizin başınıza :asd:

Katılmadan puan alıyorum,katılsam nolurdu acaba.:asd:

Üst Alt