#32 Joao Alves De Assis Silva - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#32 Joao Alves De Assis Silva

Cevap: #32 Joao Alves De Assis Silva

3 gol mü?Oynadığı her maçta yazıyor Jo sezon başından beri.Öküzün biri geldi Jo'yu 2. maç sakatladı, adam da dönüşte eskisi gibi olamadı performansı düştü.Bizim taraftar da iki kızla yiyişti diye boşu boşuna ıslıkladı adamı.Adam oynadığı her maçta elinden geleni yapmaya çalıştı.Son İBB maçını hatırlıyorum da sol winger oynamasına rağmen çok iyi performans göstermişti.Bu adamı taraftar bitirdi.Böyle bir yeteneği taraftar yüzünden kaybettik.Hala çok da iyi olmuş diyorsunuz beyler.E futbol enteresan bir oyun tabi.Bizim taraftar da öyle.:eek:

Katılıyorum.Sivas maçı dışında hiç kimse bu adamın kötü oynadığını,en azından mücadele etmediğini söyleyemez.

Jo'yu yüksek bonservisi nedeniyle transfer etme şansımız yoktu zaten.Taraftar haklı yada haksız...

Yok o konuda haklısın ama taraftarın tutumu gerçekten ayıptı.

Kaldı ki yuhalandığı o malum fb maçında takımın en çok çalışan adamların biriydi.Tek gol pozisyonumuzu yoktan hazırlayan da oydu.

Jo orta sahası olmayan takımda elinden geleni yaptı.Ben kendi adıma konuşursam Jo'yu her zaman sevdim.

Umarım başarılı olur.En azından orada şampanya patlatıyor, alemci vesaire diye adam harcayan kompleksli, basının gazına gelen taraftarlar olmayacak.

3 gol mü?Oynadığı her maçta yazıyor Jo sezon başından beri.Öküzün biri geldi Jo'yu 2. maç sakatladı, adam da dönüşte eskisi gibi olamadı performansı düştü.Bizim taraftar da iki kızla yiyişti diye boşu boşuna ıslıkladı adamı.Adam oynadığı her maçta elinden geleni yapmaya çalıştı.Son İBB maçını hatırlıyorum da sol winger oynamasına rağmen çok iyi performans göstermişti.Bu adamı taraftar bitirdi.Böyle bir yeteneği taraftar yüzünden kaybettik.Hala çok da iyi olmuş diyorsunuz beyler.E futbol enteresan bir oyun tabi.Bizim taraftar da öyle.:eek:

ya bu adamın attığı 1 gol ankaragücü maçında rakipten tamamen şansa gelen topla bir o golü var bir penaltı golü var.ayrıca sen man.city de attığı golleri solüyorsun heralde.ben bizim takımdan bahsediyorum. taraftar gayetde cok iyi yaptı bana göre hatta eski açıkda bende vardım.öyle ahım şahım oyuncu değil bize kewell ve baros yeter ole ah vah yapmanıza gerek yok...bide o ortasahaya rağmen falan demiş bi renkdaş o ortasahanın neyi vardı keita santos arda lı takımda daha cok gol atması ve dahaa cok performans vermesi gerekirdi veremedi gitti bu kadar basit.

Reis ya Jo yu bile özledim ulan :( alemciye falan çıktı ismi ama bence sahada yine elinden geldiğini yapmaya çalışıyodu. Fb de iken Jo dan daha fazlasını yapan Kazım ı kurtarıcı diye aldık sonra ( Kazımın performansına yada kendisine lafım yok yönetime lafım ) . Jo dan daha önce protesto edilmesi gereken isimler vardı geçen sene onlara hiç ses çıkmadı fatura bu adama çıkartıldı. Adam uzun süre adam gibi futbol oynamamıştı zaten Man. Cityde iken. Reis çok değil 3 yıl önce CSKA Moskovadayken Avrupanın en gözde wonderkid futbolcularından biriydi . Geleceğin en önemli 4-5 yıldızından biri gösterenler vardı ta ki futbol katili arap şeyhlerinin Manchester City kulübüne transfer olana kadar. Zaten 20 yaşındayken ilk transferini 22 milyon Paund ( 30 milyon euro ) gibi bi fiyata yaparak Brezilya tarihinin en pahalı futbolcularından biri olmuştu o dönem. Keşke bonservisini alsaydık diye düşünüyorum bu sene adam Adebayoru bile kesmişti kadroda. Futbol katili Manchester City değilde bir Porto , Arsenal yada Olimpique Lyon gibi genç futbolcuları yıldız yapan kulüplere yada sürekli oynayacağı bi kulübe transfer olsaydı belkide şimdi çok büyük bir yıldız olmuştu.

[video=youtube;ZqTjJD-2ZSA]https://www.youtube.com/watch?v=ZqTjJD-2ZSA[/video]

[video=youtube;lPUSAqxBniU]https://www.youtube.com/watch?v=lPUSAqxBniU[/video]

:)

Hak ettiniz özlemeyi, adam ücünce macta yuhalardiniz, daha ne bekliyorsunuz bunlardan ?

Servetin yuhalandigini hala görmedim...

Besiktas macinda cok guzel oynamisti, adam tamam alemciydi ama futbol oynamaya calisiyordu en azindan. Reistir

Balotelli'den iyi adamdır Jo.Bence bizde iyi de oynuyordu.Derbi maçında temiz asistini Gio atsa herşey farklı olurdu.Taraftar olarak kellesini aldık.

Balotelli'den iyi adamdır Jo.Bence bizde iyi de oynuyordu.Derbi maçında temiz asistini Gio atsa herşey farklı olurdu.Taraftar olarak kellesini aldık.

Abartma olm, Balotelli efendi olsa, yetenek olarak 10 tane Jo çıkarır cebinden. Ama karakter sorunu var bu tip heriflerde. Varoşlardan gelip, çılgın miktar paraları görünce bozuyorlar kendinilerini. ,

Brezilyada 15 maçta 2 gol.İnternacionalde yedekliğe düştü.O yetenekle kendine ihanet etti resmen

Üst Alt