#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

Dünyanın en iyi oyuncusu Maya Moore, dünyanın en iyi pota altı oyuncusu Lauren Jackson, Avrupanın en değerli oyuncusu Sancho Lytlle hepsi Casares'te. O takımı da tutabilirsin istiyorsan 3 kupa garanti bu sezon.

eurolig mvpsi alba mı lytlle mı? fowles saf 5 numara dünyada en iyisidir. sen maya da gelse seimone yerine ona da laf atardın.

Yalnız burada kimse Taurisi'nin gelmesini eleştirmiyor. Taraftar tarafından çok sevilen Augustus'un baştan silinmesi. Bu kadar sevilen Augustus'u tutmak gerekiyordu bu takımda.

Dünyanın en iyi oyuncusu Maya Moore, dünyanın en iyi pota altı oyuncusu Lauren Jackson, Avrupanın en değerli oyuncusu Sancho Lytlle hepsi Casares'te. O takımı da tutabilirsin istiyorsan 3 kupa garanti bu sezon.

Daha 2 hafta önce Alba´yı bayan Diamantidis yapan sendin Tugay.Augustus´un gitmesi üzdü anlıyorum ama.

eurolig mvpsi alba mı lytlle mı? fowles saf 5 numara dünyada en iyisidir. sen maya da gelse seimone yerine ona da laf atardın.

Zaten oda onu diyor iste. Kupalar sampiyonluklar icin tutuyorsan Galatasarayi git Casaresi tut diyor. Yane Augustusun yerine Kobe Bryanti transexüel yapip getirsen kabul etmem diyor. Bende ayni fikirdesim.

ABD Milli Takiminda oynayip,yinede Türk vatandasligi olamazmi? Futboldada oluyor ya. Mesela Mesut Özil bize gelse yabanci statüsünde oynamicak galiba,demi?

Augustus'u isteyenler Galatasaraylı değil zaten "seimonespor"lu.

istemek ayrı olay ama siz o yoksa maça gitmem diyorsunuz bu nedir aga? agustus galatasaraydan büyük mü değerli mi sizin için. biz bamlı galatasarayı destekledik kaç sene kalkıp bu kadar iyi bir takım kurulmuşken agustus yok diye desteklememek olmaz bence galatasaray ruhuna yakışmaz

istemek ayrı olay ama siz o yoksa maça gitmem diyorsunuz bu nedir aga? agustus galatasaraydan büyük mü değerli mi sizin için. biz bamlı galatasarayı destekledik kaç sene kalkıp bu kadar iyi bir takım kurulmuşken agustus yok diye desteklememek olmaz bence galatasaray ruhuna yakışmaz

Bence öyle seyi diyenler,bende dahil suanki sokun altinda öyle konusuyorlar. Yine destekleriz,ama herzaman Augustus olsaydi keske simdi, diye bir his kalacak icimde.

Zaten oda onu diyor iste. Kupalar sampiyonluklar icin tutuyorsan Galatasarayi git Casaresi tut diyor. Yane Augustusun yerine Kobe Bryanti transexüel yapip getirsen kabul etmem diyor. Bende ayni fikirdesim.

ABD Milli Takiminda oynayip,yinede Türk vatandasligi olamazmi? Futboldada oluyor ya. Mesela Mesut Özil bize gelse yabanci statüsünde oynamicak galiba,demi?

o zaman fener her sene şampiyon olsun biz izleyelim öyle mi? futbolda neden indirdik polatı başarı olmadan kulübün geleceği olmaz. biz galatasarayız türkiyede her alanda en büyük olmak istiyorsak bu hamleleri yapacaz. feneri kıskanmıyor muyuz her alanda başarılı diye. siz taraftar olarak ne istediğinizi netleştirin o zaman. hep ezilmeye mahkum mu olmak istiyoruz aziz yıldırım tayfasına. adnan polat başarısızlık için gitti değil mi? sonuçta spor da olay başarıya endeksli kimse ahlaklı diye ödül almıyor

Eğer Augustus'un gideceğini söyleselerdi beni en çok Taurasi tatmin ederdi. Biz başarı değil ruh istiyoruz , başarı kendiliğinden gelir zaten. Şimdi asıl bombaları yerlilerden bekliyorum, umarım bombalar patlayacaktır.

Sancho Lytlle şu anda çok daha iyi bir oyuncu bu tartışmaya bile açık değil. Alba ancak 3-4 yıl sonra dünyanın en iyi oyuncuları arasına girebilecek. LJ de dünyanın en iyi uzunudur zaten. Git bak kaç tane yüzük almış kaç kere MVP olmuş, Diana ile oynadığı son 7 maçta maç vermiş mi? Ayrıca ben Diana'nın oyunculuğuna ne zaman laf atmışım onu söyle de son cümlen anlamlı olsun.

Lauren´in savunması yaklaşamaz Fowles´e.Ayrıca Fowles´ın kalıplı olması büyük avantaj.Fowles ile LJ arasında Howard ve Gasol kadar kalite farkı var.

Seimone Augustus, seni unutmayacagiz. Valla son yillarda Isil ile birlikte en cok sevdigim bayan basketbolculardan biriydi kendisi. Senden iyileri gelsede senin yerin ayri bizde, umarim ilerleyen yillarda yine bizimle bir sekilde beraber olursun.

Twitter'im yok ama sirf Augustus'a mesaj yazabilmek adina acmayi dusunuyorum, once manita engellini ortadan kaldirmam lazim :)

Ya basari sart kabulum.

Ama sirf bu sene sampiyon olamadik diye kabak patlamayacak kisilere patladi.

Augustus yanilmiyorsam 30 puan civarinda bitirmisti son maci. Daha ne yapsin? Taurasi gelip 2398402384 puanmi üretecek?

Yerli kalitesini arttirsaydik ve Fowles,Alba,Charles ile Augustus olsaydi yine basari gelirdi.

Taurasi ile daha güclendik kabul,ama Augustus ilede basariyi yakalamak cok zor degildi. Yerlilerde kalite olmadigi apacik ortadaydi-.

Sancho Lytlle şu anda çok daha iyi bir oyuncu bu tartışmaya bile açık değil. Alba ancak 3-4 yıl sonra dünyanın en iyi oyuncuları arasına girebilecek. LJ de dünyanın en iyi uzunudur zaten. Git bak kaç tane yüzük almış kaç kere MVP olmuş, Diana ile oynadığı son 7 maçta maç vermiş mi? Ayrıca ben Diana'nın oyunculuğuna ne zaman laf atmışım onu söyle de son cümlen anlamlı olsun.

zaten basketbol 1e 1 oyun ve lj dianayı yeniyor sürekli! neye göre en değerli oyuncu albayı en değerli oyuncu seçenler anlamıyor mu basketten? eurolig mvpsi alba yanlış bilmiyoruz herhalde. kendi oyuncularını bu kadar küçümseme lütfen destek ver.anlıyorum acını ama artık önümüze bakma zamanı. fowlesi herkes en iyi pota altı kabul ediyor dünyada ayrıca.

ben bu sene başından beri ilk defa heyecanlanmışım sportif açıdan bunun mutluluğu yerine konuştuğumuz olaylara bak biz sevinmeyi reklam yapmayı bilmiyoruz. fener dianayı alınca neler yapmıştı ne reklamlar çevirmişti. biz ise kız gelmeden ön yargı ile yaklaşmaya devam edelim

Ayrica Taurasinin karakteri takima uyacakmi. Augustus gibi kendini takimdan büyük görmeyen bir karakteri varmi merak ediyorum.

Insallah uyum saglar takima.

Ama Seimone Augustusun Ray Allen vari üclüklerini hep özlicem.

Lauren´in savunması yaklaşamaz Fowles´e.Ayrıca Fowles´ın kalıplı olması büyük avantaj.Fowles ile LJ arasında Howard ve Gasol kadar kalite farkı var.

Yok artık ne Howard'ı ne Gasol'u? Lauren Jackson geçen seneye kadar Diana ile birlikte dünyanın en iyi iki kadın basketbolcusundan biriydi. Son WNBA de normal sezon ve play-off MVP'si, Fowles'ın 0 şutuna karşı, dünyanın en iyi şutörlerinden biri. Fowles'dan daha iyi olduğu aşikar, Fowles gibi top alamayınca yok olmaz içeriden dışarıdan taşır takımını tek başına,

Üst Alt