#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

zaten basketbol 1e 1 oyun ve lj dianayı yeniyor sürekli! neye göre en değerli oyuncu albayı en değerli oyuncu seçenler anlamıyor mu basketten? eurolig mvpsi alba yanlış bilmiyoruz herhalde. kendi oyuncularını bu kadar küçümseme lütfen destek ver.anlıyorum acını ama artık önümüze bakma zamanı. fowlesi herkes en iyi pota altı kabul ediyor dünyada ayrıca.

O sadeece bir örnek, "dünyanın en iyi oyuncusu"na maç vermeyecek kadar mükemmel yani. Alba sadece final-four'un MVP'si seçildi, Avrupa'nın en iyisi seçildiğini hatırlamıyorum. Sancho Lyttle kimmiş ne değilmiş bir bak istersen o zaman farkedersin belki. Fowles-LJ sorusunun cevabı heryerde LJ'dir ayrıca. Dünyada kim öyle diyormuş merak ettim.

Konu da saçmasapan yerlere geldi.

Yok artık ne Howard'ı ne Gasol'u? Lauren Jackson geçen seneye kadar Diana ile birlikte dünyanın en iyi iki kadın basketbolcusundan biriydi. Son WNBA de normal sezon ve play-off MVP'si, Fowles'ın 0 şutuna karşı, dünyanın en iyi şutörlerinden biri. Fowles'dan daha iyi olduğu aşikar, Fowles gibi top alamayınca yok olmaz içeriden dışarıdan taşır takımını tek başına,

senin ki howard ile nowitzkiyi kıyaslamak gibi olmuş.

Formda bir Augustus dünyanin en iyi Bayan Basketbolcularini ezer gecer.

Simdi dagilin.

Iyi geceler :(

5.12.11_USAB_201.jpg

Sancho Lytlle şu anda çok daha iyi bir oyuncu bu tartışmaya bile açık değil. Alba ancak 3-4 yıl sonra dünyanın en iyi oyuncuları arasına girebilecek. LJ de dünyanın en iyi uzunudur zaten. Git bak kaç tane yüzük almış kaç kere MVP olmuş, Diana ile oynadığı son 7 maçta maç vermiş mi? Ayrıca ben Diana'nın oyunculuğuna ne zaman laf atmışım onu söyle de son cümlen anlamlı olsun.

ona bakarsan maya moore nin da 2-3 senesi var dünyanın 1 numaralısı olması icin. şu anda en iyisi taurasi.

Ya basari sart kabulum.

Ama sirf bu sene sampiyon olamadik diye kabak patlamayacak kisilere patladi.

Augustus yanilmiyorsam 30 puan civarinda bitirmisti son maci. Daha ne yapsin? Taurasi gelip 2398402384 puanmi üretecek?

Yerli kalitesini arttirsaydik ve Fowles,Alba,Charles ile Augustus olsaydi yine basari gelirdi.

Taurasi ile daha güclendik kabul,ama Augustus ilede basariyi yakalamak cok zor degildi. Yerlilerde kalite olmadigi apacik ortadaydi-.

taurasi ile agustus aynı captaymış gibi konusmayalım. 1 gömlek fark var arada.

Yazın göreceğiz hangisinin daha iyi olduğunu.

ben gecemez demedim zaten. maya moore izlemiş biri olarak o kadın her türlü dünyanın 1 numara olma potansiyeline sahip. yazın daha iyi performans göstedi diye taurasiden hemen iyi olamaz. önce taurasinin yaşadıgı başarıları yakalaması lazım avrupada.

ben gecemez demedim zaten. maya moore izlemiş biri olarak o kadın her türlü dünyanın 1 numara olma potansiyeline sahip. yazın daha iyi performans göstedi diye taurasiden hemen iyi olamaz. önce taurasinin yaşadıgı başarıları yakalaması lazım avrupada.

Önce Augustus ile WNBA'i, sonra LJ ile Euroleague'i kaldırır rahat ol. :coffee:

Önce Augustus ile WNBA'i, sonra LJ ile Euroleague'i kaldırır rahat ol. :coffee:

Tugay kusur bakma son 2 gündür Augustus´un gitmesini moral bozukluğu ve kabullenemeyişiyle çok antipatik olmaya başladın.Arkadaşın söylediğinde garip bir durum yok.Şuan Durant efsane olabilecek bir potansiyeldir ama NBA´in en iyisi Kobe´dir.Aynı hesap buda.Maya Moore daha 21 yaşında,tecrubede konuşur bu oyunda.

Tugay kusur bakma son 2 gündür Augustus´un gitmesini moral bozukluğu ve kabullenemeyişiyle çok antipatik olmaya başladın.Arkadaşın söylediğinde garip bir durum yok.Şuan Durant efsane olabilecek bir potansiyeldir ama NBA´in en iyisi Kobe´dir.Aynı hesap buda.Maya Moore daha 21 yaşında,tecrubede konuşur bu oyunda.

Fark etmez| Maya Moore Durant falan değil dünya tarihinin en iyisi olacak, + ilk senesinde Candace Parker neler yapmış bak istersen, Maya Moore daha iyi üstüne.

WNBA Rookie of the Year (2008)

WNBA MVP (2008)

Üst Alt