#33 Seimone Augustus | MVP - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#33 Seimone Augustus | MVP

Cevap: #23 Seimone Augustus

biz elimizdekileri övmek yerine onlardan daha iyi takım bulma çabasındayız nedense. bize ne casares mi ne takımsa artık. bizim de oyuncular onlardan kötü değil ve hala hamleler olacak baştan yenilgiyi kabullenmek olmamış. bu takıma güveniyorum. taurasi ve alba da içeri top indirebilecek isimler geçen yıl fowlesi etkin kullanamadık fazla. daha bie avrupalı guard da alınacak fowles tina içeride her şekil rahat top alır.birsel alınırsa fenerden şubeyi kapatsınlar çünkü arada cidden çok büyük fark olacak

isilalben10 Isıl Alben

Aslan parcamiz @seimoneaugustus onumuzdeki sene Spartak Moscow formasi giyecek. Tum iyi dileklerimiz O'nunla. Good luck boo

augustus3_500_110523.jpg

augustus2_500_110523.jpg

Seimone yeni sezona hazır. :)

Sıfır savunma,winner özelliği yok bir de orta seviye oynayan ama takım arkadaşları küsmesin diye birşey denmeyen Seimone Spartak'ta.Spartak hedef mi küçültmüş acaba?

Neyse Seimone biz de seni seviyoruz hatta düşündüğünden daha fazla seviyoruz gün gelecek yine parçalıyı giyeceksin.

Neden olacak Angel'a verdiği 2-3 hücum ribaundu yüzünden 2 maçta 20'şer sayı fark yiyip Euroleague'den elendik ya.

Augustus'u ben hiç beğenmiyordum. Bence gittiği iyi olmuş. Augustus'un stilini hep İbrahim Kutluay'a benzetmişimdir. Ver pası şut atsın. Gününde ise coşar, değilse bile vasatın üstünde kalır. Ancak başka bir numarası var mı? Bence yok.

Augustus'u ben hiç beğenmiyordum. Bence gittiği iyi olmuş. Augustus'un stilini hep İbrahim Kutluay'a benzetmişimdir. Ver pası şut atsın. Gününde ise coşar, değilse bile vasatın üstünde kalır. Ancak başka bir numarası var mı? Bence yok.

seimonede sadece ver pası atsın şut değiL içeriyi delme vs hepsi var biraz savunma yönü eksik okadar..

Diana ne yapıyor mesela fazladan? Dünyanın en iyi 2-3 şutöründen biri, mükemmel penetresi var, 1'e 1'i mükemmel, cross - over'da dünyanın en iyisi, 2 numara için çok iyi ribaundu var, gerektiğinde çok iyi savunma da yapıyor, oyun da kuruyor daha ne yapacak? Sıcaktan olsa gerek ne kadar saçma yorumlar geliyor bu aralar.

Son performansları mükemmel zaten, haketmişti.

Sercan reis bu arada numarasını 33 olarak düzeltir misin? Bütün sezon 33 oynadı gözümüzden kaçmış. :)

Üst Alt