38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 333 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih altayli da bahsetti bundan

Disipline verildigi icin oy hakki yok Ama mali genel kurul da divan karsisina cikmasi gerekiyormus ihrac oylamasi icin

Mali genel kurul olmadan secime gidildigi icin oy hakki elinden alinmis oluyor bu yuzden dava acilabilir ve kazanir

Altayli ben dava acmam Galatasaray’a Ama acanlar olabilir dedi

Işın Çelebi: "Borçlarını konuşan değil, gelirleriyle başarıya koşan, dijital dönüşümü uygulayacağımız, 3 yılda borçlarını yarıya indirecek, e-spor, oyun ve girişimcilik ekosistemi üzerinden en az 300 milyon TL gelir elde eden bir Galatasaray için Bi' Bildiğimiz Var diyoruz."

Bi Bildigimiz Var :D
O 300 milyon TL'yi tam olarak nasil elde edecegini pazar arastirmalari ile onumuze koysun tebrikler diyecegim.
Sacma sapan sallamak bu ulkede serbest. 300 milyon TL gelir elde edecekmis. O biraz zor.
Bu demecin icin ben de Bi' B.k Bildigin Yok diyorum.

Metin ozturk bence cok kritik bir hamle yapti

Mahkeme ve davalik gibi durumlardan siyrilmak icin en dogru yol 1 sene sonra tekrar secim yapmak

Camia da Herkes farkinda secim den sonra kesinlikle dava acanlar olacaktir

Tekrar secim yapacagiz vaadi ile gelenler simdiye kadar kazandilar bu yuzden kritik bir hamle bence

Neden değil? Bir avukat bunun ile ilgili açıklama yapmıştı ve sorun olmaz diyordu.

Yürütme ile ilgili alınan kararlar ibra edilmeyince geçersiz kılınıyor ki önceki sene de ibra edilmediler baktığımızda. Bu da son 3 yıldaki tüm yürütme kararlarını durdurabilir, en basiti oy hakkı olan x şahıs ihraç edildi Altaylı gibi, adam oy kullanacak ee kullanamıyor bu şartlarda.

Aysal döneminde de benzer durum olmuştu mesela ama Mali Genel Kurul yapılınca sorun ortadan kalkmıştı.

Katilim 4000 olur

Kabaca bir hesapla Yeni yonetim de 1400 oyla secilir sanki cunku Hamamcioglu ile burak Elmas ayni kesim’e hitap ediyorlar,ortalama 2500 oyu olan bir kesim den alacaklar oy yani yari yariya olma ihtimali var veya biri digerinden daha fazla da alabilir

Geriye kalan 1500 oy dan 500 metin ozturk alir,yigit sardan ise 1000 oy alir

Elmas/Hamamcioglu 2500 oy bölünecek ikisinden biri 1400’u bulacak ve secilecek

Ikinci olan 1100 oy yani yine Elmas/Hamamcioglu

Yigit sardan 1000

Metin ozturk 500

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt