38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 332 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
en son mustafa cengiz'e seçim kazandıran hamleyi metin öztürk yapmış. başkanı dursun özbek'ten zamanında dersini iyi almış demek ki. çok soğuk olduğum bi aday değil açıkcası, en azından eşref veya yiğit'ten yeğdir. süren'in camia içinde hakikaten ne kadar ağırlığı varmış haftaya göreceğzi.

Cüneyt Özdemir'in kanalındaki başkan adaylarının röportajlarını dinledim. En hazırlıklı ve iddialı gelen biraz sinsi gibi görünse de Metin Öztürk. Tabii daha önce izlediğim bir röportajında da baya saçmaladığı yerler vardı. 2. tercihim belkilerle Burak Elmas. Hiçbirine de net olarak ' Galatasaray başkanı budur ' gözüyle bakamıyorum.

Cüneyt Özdemir kanalında başkan adaylarıyla röportajlar yapılmış.

Metin Öztürk müthiş hazırlanmış gerçekten, güven verdi bana. Ne yaptığını, ne yapacağını planlamış. Emin olamıyordum ama bu adamı Başkan olarak görürüz umarım. Diğerleriyle yazık olur yoksa.

Hele kendi reklamını yapan İbrahım Özdemir diye amca ne anlatıyor belli değil. Şaka gibi ya.

Bir sene sonra seçim filan hikaye, mali kongre yapılır, ibra edilmiyecekse eksi yönetimdeki şahıslar, yetkilerin alınır ve devam edilir.
Metin daha çok kaybedersem yeni yönetimi mahkemeye verecem diye zemin hazirliyor, kurnaz dursuncu.

Bir sene sonra seçim filan hikaye, mali kongre yapılır, ibra edilmiyecekse eksi yönetimdeki şahıslar, yetkilerin alınır ve devam edilir.
Metin daha çok kaybedersem yeni yönetimi mahkemeye verecem diye zemin hazirliyor, kurnaz dursuncu.
Mevzu ibra değilki sadece

Sen denetlemeni yapmadan seçime gidemezsin

Senin dediğin gibi olsa zaten Şırdan dışında biri seçilse sorun olmayacak.

Son 2 yıldaki tüm yürütmeler durdurulabilir şu an çünkü mevcut yönetim ibra edilmedi.

Sorun mahkemeye vermek, kimse vermez ise sorun çıkmaz. Metin zemin hazirliyor dava açmak için, evet hakkı ama kulübe baya zarar verir.

Davayı açacak olanın Metin olacağı sonucunu nerden çıkardık?

X kişi dava açabilir ki % 100 açan olacak çünkü kulüpten ihraç edilenler, üyeliği kabul edilmeyenler oldu, önceki ibra süreci hala gölgeli kaldı.

Yapılacak seçim tüzüğe uygun değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt