38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 334 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katilim 4000 olur

Kabaca bir hesapla Yeni yonetim de 1400 oyla secilir sanki cunku Hamamcioglu ile burak Elmas ayni kesim’e hitap ediyorlar,ortalama 2500 oyu olan bir kesim den alacaklar oy yani yari yariya olma ihtimali var veya biri digerinden daha fazla da alabilir

Geriye kalan 1500 oy dan 500 metin ozturk alir,yigit sardan ise 1000 oy alir

Elmas/Hamamcioglu 2500 oy bölünecek ikisinden biri 1400’u bulacak ve secilecek

Ikinci olan 1100 oy yani yine Elmas/Hamamcioglu

Yigit sardan 1000

Metin ozturk 500
Elmas ya 1. ya 3.olacak bence ortasi yok

Yürütme ile ilgili alınan kararlar ibra edilmeyince geçersiz kılınıyor ki önceki sene de ibra edilmediler baktığımızda. Bu da son 3 yıldaki tüm yürütme kararlarını durdurabilir, en basiti oy hakkı olan x şahıs ihraç edildi Altaylı gibi, adam oy kullanacak ee kullanamıyor bu şartlarda.

Aysal döneminde de benzer durum olmuştu mesela ama Mali Genel Kurul yapılınca sorun ortadan kalkmıştı.
İdari ibrasızlığın Adnan Polat'ın kazandığı dava sonrası bir geçerliliği yok. Altaylı gibi isimlerin durumu nedeniyle sorun olabilir evet ama bu da bir şekil halledilir bence o isimlerle konuşarak ki öyle fazla kişi değil sanırım mesela 10-20 kişiyse seçimi kazanan 500 oy farkla kazanılırsa falan seçin sonucunu etkilemeyeceği için sorun olmayabilir gibi. Öztürk bunu seçimi kaybedeceğini anlayınca değil de ilk başta açıklasaydı seçim kazandırırdı şimdi yine oy kazandırır ama bu seçim kazandırmaya yetmeyebilir.

Katilim 4000 olur

Kabaca bir hesapla Yeni yonetim de 1400 oyla secilir sanki cunku Hamamcioglu ile burak Elmas ayni kesim’e hitap ediyorlar,ortalama 2500 oyu olan bir kesim den alacaklar oy yani yari yariya olma ihtimali var veya biri digerinden daha fazla da alabilir

Geriye kalan 1500 oy dan 500 metin ozturk alir,yigit sardan ise 1000 oy alir

Elmas/Hamamcioglu 2500 oy bölünecek ikisinden biri 1400’u bulacak ve secilecek

Ikinci olan 1100 oy yani yine Elmas/Hamamcioglu

Yigit sardan 1000

Metin ozturk 500
Metin lisenin oylarını alirsa ortalık karışacak

Burak Elmas secilirse insallah Işıtan Gün layikiyla gorevini yapar. Mancini konusuna yazacaktim ama sonu olmayan tartismalara girmek istemiyorum. Fakat bu kulube kesinlikle futbol aklı lazim. Gerektiginde teknik direktore karşi cikacak bir futbol aklı lazim. Suanda bu akıl sadece Burak Elmas'da var gibi.

Öztürkün bu hamlesi bize gösterdiki seçilmeyecek,oyları düşük

Önde olsaydı yada önde olduğunu düşünseydi bu hamleyi yapma gereği duymazdı

Mcnin dursuna yaptığı aynı hamle tutmuştu ama orda 2 aday vardı şimdi 5 aday var,mcye giden dursuna tepki oyları şimdiki yönetimin devamı olan şardana tepki diye öztürke gitmez aday sayısı çok

Öztürkle ibo seçilmeyecekte eşrefin oyları ne olur onu kestiremiyorum

İdari ibrasızlığın Adnan Polat'ın kazandığı dava sonrası bir geçerliliği yok. Altaylı gibi isimlerin durumu nedeniyle sorun olabilir evet ama bu da bir şekil halledilir bence o isimlerle konuşarak ki öyle fazla kişi değil sanırım mesela 10-20 kişiyse seçimi kazanan 500 oy farkla kazanılırsa falan seçin sonucunu etkilemeyeceği için sorun olmayabilir gibi. Öztürk bunu seçimi kaybedeceğini anlayınca değil de ilk başta açıklasaydı seçim kazandırırdı şimdi yine oy kazandırır ama bu seçim kazandırmaya yetmeyebilir.

İdari ibra diye bir şey normalde yok zaten ama mali ibranın var. Buradaki asıl mevzu Mali Genel Kurul'da mevcut yönetimin aldığı kararların yok hükmünde sayılması ihtimali var, bu ihtimal az da değil, bu yönetim Mali Genel Kurul'da rezil edilecek bu şimdiden belli. Bu şartlarda da normal şartlarda Olağanüstü Seçim olması gerekiyordu ancak olamadı ve normal seçime gidiyoruz, süreç kesinlikle olağan şekilde işlememiş oluyor. Derin bir şekilde hukuksal konulara hakim değilim ama olaya bu açıdan bakınca, çok açık var süreçte.

Metin Öztürk'ten bağımsız yazıyorum ben bunları, kim seçilirse seçilsin, seçimin iptali istenecek.

Metin ozturk iyi bir aday olabilir diyordum, 1 yıl sonra seçim olayi ile tamamen hayal kırıklığı yarattı. Her sene seçim ne faydası olacak? Burak elmas dışında akla yatkın kalmadi. Eşref benim gözümde yiğitten bile kötü.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İdari ibra diye bir şey normalde yok zaten ama mali ibranın var. Buradaki asıl mevzu Mali Genel Kurul'da mevcut yönetimin aldığı kararların yok hükmünde sayılması ihtimali var, bu ihtimal az da değil, bu yönetim Mali Genel Kurul'da rezil edilecek bu şimdiden belli. Bu şartlarda da normal şartlarda Olağanüstü Seçim olması gerekiyordu ancak olamadı ve normal seçime gidiyoruz, süreç kesinlikle olağan şekilde işlememiş oluyor. Derin bir şekilde hukuksal konulara hakim değilim ama olaya bu açıdan bakınca, çok açık var süreçte.

Metin Öztürk'ten bağımsız yazıyorum ben bunları, kim seçilirse seçilsin, seçimin iptali istenecek.
Sanmıyorum burada korona mücbir sebep olacağı için seçim iptali çıkmaz mahkemeye gidilse bile tabi bilmediğimiz için bu sadece yorum. Ki Mustafa Cengiz mali olarak ibra yönünden değil de seçimi iptal ettikleri için o kararın altında imzası bulunanlar 109.2'den ihraç edilecek asıl olay bu olacak diye düşünüyorum.

Sanmıyorum burada korona mücbir sebep olacağı için seçim iptali çıkmaz mahkemeye gidilse bile tabi bilmediğimiz için bu sadece yorum. Ki Mustafa Cengiz mali olarak ibra yönünden değil de seçimi iptal ettikleri için o kararın altında imzası bulunanlar 109.2'den ihraç edilecek asıl olay bu olacak diye düşünüyorum.

İşte eğer o ihraç davası açılırsa bence seçim iptali için de birilerine dava açtırırlar.

Çoğu kişi göz ardı ediyor da Mali Kurul yapılsa çok sert olaylar yaşanacak camiada.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt