38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu - Sayfa 273 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu

Eski Türkiye be. Büyük ihtimal ev onlarındır hala ama kiracıları vardır belki şimdi bilemiyorum. O değil de gazinolar kumarhaneler falan keşke yeniden açılsa. Antalya mesela tam kumarhane merkezi olacak yer. Kıbrıs'a kaptırıyoruz tüm parayı o konuda. İddaa'nın Milli Piyango'nun yasal olduğu yerde ruletin yasal olmamasını hiçbir akıllı insan evladına anlatamazsın. Gazinoları da mesela şehirlerin merkezlerine kurarsın mis gibi olur. Bir de içki içilen gençlik ve müzik festivallerinin dönmesi lazım. Rock'n Coke vs.
eskiden gazinolar kumarhaneler kotu alıskanlık olarak gorulmezdi yav. insanlar ailecek giderlerdi buralara. sinemaya gider gibi coluk cocuk genc yaslı standart aile eglencesiydi. yasanan degisime inanmak mumkun degil.

Bu arada son iki seçimi aldıran gençler oldu. Fosilleri ikidir sandığa gömüyorlar.
images

Galatasaray'ın içindeki baskıları ve kulisleri bir kenara bırakırsak az buçuk değil baya baya çalışan demokratik yapımız umarım ülkenin geneline sirayet eder. Sandığa girenin çıkmasına bile hasret kaldık bu ülkede. Olaysız hiç bir şeyin yürümediği ülkemizde Sayın Hamamcıoğlu ve diğer adayların takındıkları tavırdan dolayı sevinçliyim. "neyiniz varsa getirin, topunuz gelin" gibi saçma sapan laflarla meşgul olmadığımız için sevinçliyim. Oturup kalkmasını bilen, belli başlı prensipleri kendine huy edinmiş insanlara sahibiz. Diğer kulüplere ve Türkiye'deki genel anlamda seçim atmosferine olumlu bir katkısı olur umarım bu seçimin. Oy sayımını umarım ilerkeyen zamanlarda daha hızlı gerçekleştiririz.

Aile gemisinde savaş olmaz. Sonuçta biz sarı kırmızıya gönül vermiş insanlarız.

Yaşasın Galatasaray!

insallah. bir kusak karambole geldi yazık oldu ama ben normallesmenin cok hızlı olacagını dusunuyorum. bizim genlerimizde ot gibi yasamak yok.
Ben de normalleşmenin çok hızlı olacağını düşünüyorum dediğin gibi. O kadar sıktılar ki toplumu halk bir anda rahatlayınca ilk başlarda neye uğradığını şaşırır büyük ihtimalle. Sonra da kapsamlı bir reset. Topluma, ekonomiye, medyaya, spora, teknolojiye vs. hepsine bir reset gerekiyor. Bu resetin de iktidarın değiştiği gece yapılacak balkon konuşmasında başlayacağını düşünüyorum. 1-2 yıl için de iyi yerlere geleceğimizi düşünüyorum.

Umuyorum ki seçim boyunca sosyal medyayı gayet aktif kullanan adaylar sosyal medyadan bir tebriği çok görmezler
Hamamcıoğlu zaten gerekeni yaptı. Diğer adaylardan da beklerim

Galatasaray'ın içindeki baskıları ve kulisleri bir kenara bırakırsak az buçuk değil baya baya çalışan demokratik yapımız umarım ülkenin geneline sirayet eder. Sandığa girenin çıkmasına bile hasret kaldık bu ülkede. Olaysız hiç bir şeyin yürümediği ülkemizde Sayın Hamamcıoğlu ve diğer adayların takındıkları tavırdan dolayı sevinçliyim. "neyiniz varsa getirin, topunuz gelin" gibi saçma sapan laflarla meşgul olmadığımız için sevinçliyim. Oturup kalkmasını bilen, belli başlı prensipleri kendine huy edinmiş insanlara sahibiz. Diğer kulüplere ve Türkiye'deki genel anlamda seçim atmosferine olumlu bir katkısı olur umarım bu seçimin. Oy sayımını umarım ilerkeyen zamanlarda daha hızlı gerçekleştiririz.

Yaşasın Galatasaray!
Demokrasimiz biraz bile aksasa Dursun Özbek o koltuğu Mustafa Cengiz'e kaptırmazdı mesela ilk seçimde. Katakulliyle Dursun'a kazandırsalardı herkes "Mustafa Cengiz'i kimse adam akıllı tanımıyordu bile zaten. Dursun da ne kadar ruhu köylü olsa da GSL mezunu" der ve Dursun'un kazanmasını normal karşılardı.

Yaşasın Galatasaray!
Albayraktan şöyle birşey bekliyordum ama o KAÇ-TImqdefault.jpg

Üst Alt