38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu - Sayfa 274 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | Elmas 1541 - 1500 Hamamcıoğlu

hamlelerini kazanmamak için yapan yiğit şardan beyi tebrik edelim.
Kendisine adaylık için baskı yapanlara büyük bir ders verdi ve Galatasaray'ın geleceğine olumsuz bir etki yapmaktan kaçındı. Yoksa Yiğit Şardan böyle don gömlek gezecek bir adam değil, ben inanmıyorum. Adam salonda bile oturmadı sanırım. Hem liseci yaşlılara, hem eski başkanların planlarına dur dedik bugün. Şardan bir nevi Cemal Gürsel'di...

Elmas kazandı Musap
Aç bir nargile
trust me

Bok kazandi. Son 3 sandik esrefin. 25-27 umuttu olmadi. Birazdan bende 3 sene ban yiyecem katlanamam

1624144161027.png

giphy.gif

Umuyorum ki seçim boyunca sosyal medyayı gayet aktif kullanan adaylar sosyal medyadan bir tebriği çok görmezler
Hamamcıoğlu zaten gerekeni yaptı. Diğer adaylardan da beklerim
Açıkçası daha fazlasını bekliyorum başkan adaylarından

Mesela Metin Öztürk anlaştığı oyuncuları bildirebilir yönetime veya sponsorları yönlendirir

Keza Yiğit Şardan'da öyle yapabilir

Sonuçta önemli olan GS değil mi

Yarından itibaren tff ve kurullarını istifa ile hizmete başlayabilir elmas ve ekibi. Verdikleri sürelerde anlaşmaları saglayamazlarsa büyük sıcalsr. Eğer saglarlarsa çiğ olur yatarız önümüzdeki yıl.

Allah utandırmasın ne kendisini ne Galatasaray taraftarını. Yolları açık olsun.

GSCimbom Mobile App

O degilde direkten döndük yemin ediyorum. Düşünseniz başkan Eşref Hamamcıoğlu olmuş ve Galatasaray kaosdan kaosa sürüklüyor. Hepimize p yüzden geçmiş olsun, sağlam direkten döndük.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Parasiz pulsuz adami baskan yaptik. Hayirlisi olsun ne diyelim.

Paralı adamı getirsen ne olacak Bak Dursun geldi. Para verdi az kalsın kulube Kayyum atanıyordu. İcraya vermişti kulubu. Para filan vermesinler sonra rezil oluyorlar sıkıntılı durumlar oluşuyor.

Sadece kulubun finansal konularını dengeli yönetsin yeter. Kayınpederi Faruk Süren ona püf noktalarını verir. Eşrefden iyi Eşref tam bir Kaos adamı.

Bu Faruk Süren'in başkanlığı bıraktıktan sonra medyaya verdiği bütün fotoğraflarda elinde viski bardağı var. Bu adam eminimki akşamları röpteşambırını giyip, bir elinde viski, bir elinde puro ile varaklı tekli koltukta bir müddet oturuyordur. Tam bir beyaz türk.
Nuri Alço geldi aklıma. O da mı beyaz Türk kardeş.🤭

Üst Alt