4 Büyük Takımın Kombine Satışları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4 Büyük Takımın Kombine Satışları

Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışları

17 takımın toplanımdan daha fazla kombine satıldığı söyleniyordu. Doğru gibi görünüyor. Helal olsun.

durdurmasinlarda.. 40.000 kombine satmak bence iyi degil..

sen zannediyormusun bu 40.000 kisi her 2 haftada 1 maclara bakmaya gelecek? ben inanmiyorum.. o yuzdende cogu zaman stat full cekmiycek.. bilet arayan kisiler cok olacak mac gunu.. kimse bilet bulamiycak.. 7000-8000 bin kisi bilet bulabilecek bu rakam cok az.. ama guzel tabi 40.000 olmasi umarim bu insanlar.. herzaman gelir maclara.. gelemedi tanidigina odunc verir.. insallah..

Şu kiralama yönteminden bahsediyorlardı ama var mı onunla ilgili bilgisi olan?

Eğer öyle birşey olusa hiç boş kalmaz stad.

Süper ya, helal olsun taraftarlarımıza...:) Takımımız da bu sezon bu rakama yakışır yerlerde olacaktır eminim.

ts 800 satmış sadri şener çıkıp bize suç atar yine GS yüzünden az sattık diye

Beşiktaş bugün sabah başladı kombine satmaya.Fikret Orman tarihimizin en çok kombine satışı bekliyoruz derken gülüyordum ama şaşırdım.400 deseler şaşırmazdım açıkcası :)

bjk geçen sene de 4000 ( dört bin ) kombine satmıştı.bu yıl çok büyük FEDAkarlık yapıp 7-8 bin satarlarsa gözlerim dolar :)

bizde 400 e falan kombine yok.öğrencilere indirim yapılıyor okadar

bizde öğrenci indşrimi sadece 250 adet mı ne satıldı bilgiğim kadarıyla 450 tl den

istesek bos alan cok merdivan yerlerinde kapasiteyi yükseltebiliriz ????

Üst Alt