4 Büyük Takımın Kombine Satışları


Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine SatışlarıTrabzonspor ile Beşiktaş cidden yüksekmiş. Yıllardır o taraftar desteğini yanında bulunduran Süper FBde gerçekten fazla satış yapmış. (!)

Anadolu takımları nekadar sattı acaba ?
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışlarıtrabzon kombine satsa da satmasa da farketmes her mac full stat.
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine SatışlarıHepsinin toplamından nerdeyse % 30 daha fazla kombine satmışız. Polat umarım bu tabloları görüyordur!!!
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine SatışlarıBjk daha kombine satışlarına başlamadı,yada 1-2 gün oldu başlıyalıTs nin kombineleride pek gerçekci gelmediBjk geçen sene satmıştı 4bin kombine,daha yeni satış,bu rakama çıkamazlar
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine SatışlarıBizim rakam çok iyi. Fenerliler hep övünürdü kombine sayısından,bir oyuncaklarını daha aldık ellerinden :)
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışlarıkombine satışını durdurmasınlar kapasite olsa bi 40 bin daha satardık...ben kombine almak istedim alamadım mesela .benim gibi çok kişi var biliyorum
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine SatışlarıAnadolu takımları eminim Beşiktaş ve Trabzon'dan fazla kombine satmıştır :)
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışlarıkombine satışını durdurmasınlar kapasite olsa bi 40 bin daha satardık...ben kombine almak istedim alamadım mesela .benim gibi çok kişi var biliyorumdurdurmasinlarda.. 40.000 kombine satmak bence iyi degil..sen zannediyormusun bu 40.000 kisi her 2 haftada 1 maclara bakmaya gelecek? ben inanmiyorum.. o yuzdende cogu zaman stat full cekmiycek.. bilet arayan kisiler cok olacak mac gunu.. kimse bilet bulamiycak.. 7000-8000 bin kisi bilet bulabilecek bu rakam cok az.. ama guzel tabi 40.000 olmasi umarim bu insanlar.. herzaman gelir maclara.. gelemedi tanidigina odunc verir.. insallah..
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine Satışları40 bin satilmasi cok iyi ama kombinesi olanlarin cogu gelmez bazi maclara ve stad cok daha bos olur diye korkuyorum.
 
Cevap: 4 Büyük Takımın Kombine SatışlarıTrabzonun rakamı doğru başkanları açıkladı , ama beşiktaşınkinde bence hata var daha birkaç gün oldu satışa çıkalı , ben beşiktaşın 3000 bini geçemeyeceğini düşünüyorum ,
 
Üst Alt