4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası

Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonası

Ben öyle olursa turnuva katılmayabilirim, bayar yani hep aynı takımlarla oynamak. Fantazi turnuvası yapılacaksa herkes kendi takımlarını kurmalı draft sistemiyle.

Dostum takas yapbiliyorsan transfer yapabiliyorsun demektir o zaman yapalim iste Draft isini ayni sey olur ugrastirmali olur ama ayni sey olur . Ornek : Casillas Maicon Puyol Nesta Clichy Hamsik Lennon Robben Modric Hulk Rooney diye bir takim oldugunu var say . Herhangi bir takimi secersin Real'den Casillas'i Inter'den Maicon'u Barca'dan Puyol'u vs vs . takas yaparsin ayni duzene gelmis olur tek fark gecen seferki turnuvadaki gibi A takimi B takimi olmaz da Barcelona-Inter-Real Madird vs olur boylece formalar da daha guzel olur ama sonucta ayni sey yani .

Dostum takas yapbiliyorsan transfer yapabiliyorsun demektir o zaman yapalim iste Draft isini ayni sey olur ugrastirmali olur ama ayni sey olur . Ornek : Casillas Maicon Puyol Nesta Clichy Hamsik Lennon Robben Modric Hulk Rooney diye bir takim oldugunu var say . Herhangi bir takimi secersin Real'den Casillas'i Inter'den Maicon'u Barca'dan Puyol'u vs vs . takas yaparsin ayni duzene gelmis olur tek fark gecen seferki turnuvadaki gibi A takimi B takimi olmaz da Barcelona-Inter-Real Madird vs olur boylece formalar da daha guzel olur ama sonucta ayni sey yani .

böle kabul ediyorsanız olur benim için problem yokta

draft işi yine karışır işte 16 kişiyi aynı anda tutup isimleri almak zor geçen denedik olmadı

Dostum o zaman indir 8e maclar ic saha dis saha seklinde yapilir zaten su an cok talep yok simdiden bir saat acikla draft icin mesela bugun yarin listeleri yapacagini dusunsek (176 oyuncu ) Cumartesi aksami saat 8 de gibi bir zaman ver ya da daha gec yani ben bilmem de ornek olarak soyluyorum bu saate uyanlar basvuru yapsin gelmeyen de kalan nitekim dandik futbolculari alsin .

16 oyuncu, her oyuncu kendi temsilcilerini de seçer. Oyuncu online olmazsa temsilcisi seçimleri yapar. Herkes ortak bir msn ortamında buluşur, çoklu konuşmada draft hızlı bir şekilde yapılır. Müthiş olur. Herşeyi planlarım, ama Salı olsun :D

benide yazın ama ne yaptığınız hakkında bilgim yok online turnuva mı yapıyoruz

bende dahil olmak istiyorum :)

evet beyler 8 takım en iyisi

hayli zor olur draft sisteminde 16 takım

oyuna dahil olmak isteyenler sportif direktör&koordinatör teknik menajer gibi sıfat altında anlaşabildikleri kişilere katılabilirler

8 kaleci

16 stoper

16 sağ&sol bek

24 orta saha

16 kanat&forvet&ofansif orta saha

8 santrafor

toplam 88 oyuncu draft sisteminde olmak üzere takımların ex orjinal mevcut yedek isimleri

birazdan oyuncuları koyucam draft gününüde belirleriz yanlışlık varsa düzeltin bu arada

evet beyler 8 takım en iyisi

hayli zor olur draft sisteminde 16 takım

oyuna dahil olmak isteyenler sportif direktör&koordinatör teknik menajer gibi sıfat altında anlaşabildikleri kişilere katılabilirler

8 kaleci

16 stoper

16 sağ&sol bek

24 orta saha

16 kanat&forvet&ofansif orta saha

8 santrafor

toplam 88 oyuncu draft sisteminde olmak üzere takımların ex orjinal mevcut yedek isimleri

birazdan oyuncuları koyucam draft gününüde belirleriz yanlışlık varsa düzeltin bu arada

Dostum dur bekle . Sakin yapma 88 oyuncu 176 oyuncu yap istersen yardim ederim sana yoksa tadi cok olmuyor . Gecen turnuvadaki gibi oyuncu ozellikleri yazan bir site varsa onu yolla oyle bir sey yoksa aklimdan yazarim :d .Assagi yukari oyunda da ozellikleri aynidir . Fakat 88 oyuncu cok tatsiz olur 176 oyuncu bulmak hic zor degil .

Dostum dur bekle . Sakin yapma 88 oyuncu 176 oyuncu yap istersen yardim ederim sana yoksa tadi cok olmuyor . Gecen turnuvadaki gibi oyuncu ozellikleri yazan bir site varsa onu yolla oyle bir sey yoksa aklimdan yazarim :d .Assagi yukari oyunda da ozellikleri aynidir . Fakat 88 oyuncu cok tatsiz olur 176 oyuncu bulmak hic zor degil .
takımların yedek oyuncuları var zaten yahu gerek var mı ki? olmazsa yedekler için ayrıyeten düzenleme yaparız bi şekilde

takımların yedek oyuncuları var zaten yahu gerek var mı ki? olmazsa yedekler için ayrıyeten düzenleme yaparız bi şekilde

Bence var ama sen bilirsin . Mesela Kaka Real'de yedek olarak geciyordur ama sen buyuk ihtimal onu ilk on bir oyuncularini draftina katarsin . Neyse sen bilirsin benimki sadece oneri istersen yardimci da olabilirim ama istemezsen sen bilirsin sonucta zevkli bir turnuva tesekkurler her turlu .

kaleci

casillas

victor valdes

julio cesar

van der saar

reina

hart

akınfeev

neuer

stoper

ferdinand

vidic

carvalho

pepe

puyol

pique

terry

lucio

tiago silva

samuel

david luiz

skrtel

kompany

lescott

boateng

carragher

bek

evra

a.cole

bosingwa

ivanovic

kolarov

zabaleta

glen johson

abidal

dani alves

maicon

clichy

bacary sagna

marcelo

sergio ramos

lahm

gökhan gönül

orta saha

sniejder

xavi

iniesta

lampard

gerrrard

xabi alanso

de jong

prince boateng

cambiasso

alex song

carrick

fletcher

khedira

keita

nuri şahin

fabregas

busquets

yaya toure

obi mikel

essien

raul meireles

pirlo

lass diarra

ji sung park

kanat&forvet&ofansif orta saha

kaka

ronaldo

messi

di maria

özil

david silva

giggs

nani

nasri

robben

navas

van der vaart

lennon

bale

valencia

david villa

santrafor

eto

rooney

drogba

tevez

torres

suarez

ibrahimoviç

forlan

Bence var ama sen bilirsin . Mesela Kaka Real'de yedek olarak geciyordur ama sen buyuk ihtimal onu ilk on bir oyuncularini draftina katarsin . Neyse sen bilirsin benimki sadece oneri istersen yardimci da olabilirim ama istemezsen sen bilirsin sonucta zevkli bir turnuva tesekkurler her turlu .

kaka ilk 11 de yahu :) di maria yedek ama o yedeklerinde düzenlemesini yaparız

şimdi 176 yapsak 22 oyuncu olur takım kadrolarında hem uğraştırır hem de bi halta yaramaz ki

draftı bi gün saat belirleyip herkesin online olabiliceği zaman yapmamız gerekiyor ben pm atıcam katılan 8 kişiye burdandan bildiririm ayrıca

Üst Alt