4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası

Cevap: 4.GsCimbom Football Manager Şampiyonası

Kamuoyu Bilgilendirme :

Bugün öğleden sonra Umut Sezer'in takımından danışmanlık yönünde teklif almış bulunmaktayım. Tecrübelerimden faydalanmak isteyen Umut Sezer'e teşekkürlerimi sunarak teklifi kabul ettiğimi bildirmek istiyorum. Bu transferle birlikte diğer takımların şampiyonluk şansının KALMADIĞINI da söylemekten kıvanç duyarım.

Teşekkürler.

draft için up

yaklaşık son 2 saat 10 dakika 2 saniye

toplanabilmeyi başarırsak msn üzerinden halledelim

Kamuoyu Bilgilendirme :

Bugün öğleden sonra Umut Sezer'in takımından danışmanlık yönünde teklif almış bulunmaktayım. Tecrübelerimden faydalanmak isteyen Umut Sezer'e teşekkürlerimi sunarak teklifi kabul ettiğimi bildirmek istiyorum. Bu transferle birlikte diğer takımların şampiyonluk şansının KALMADIĞINI da söylemekten kıvanç duyarım.

Teşekkürler.

Bende nedense bu açıklamayı okuduğum an , Umutu turnuvadan elenmiş olarak gördum , şansı sıfırın altında artık Umutun.

beyler msnde grup yapıcaz :ask:

adresi veririm ilerleyen dakikalarda

Yahu bırakın bu işleri Mourinho gelse beni şampiyonluktan saptıramaz.Ayrıca :

Mourinho:"Erak dünyanın en iyisi değil ama ondan da iyisi yok"

Benim arkamda Cruff var beyler , ne ayaksınız siz ?? Size total futbol dersi vericeğim ;)

"Top bizdeyken onlar gol atamaz"

"Futbol basittir. Zor olan basit futbol oynamaktir"

:cool:

Fatih, her takıma 15-16 oyuncu gelecek sayıda oyuncu çıkar. Sadece ilk 11 oyuncularıyla takas sistemi ÇOK ÇOK kötü işler.

Ayrıca Fifa'daki oyuncuların ratinglerini, özelliklerini vs. nereden öğrenebiliriz?

Normal Şartlarda ONUR ARSLAN şampiyon olacaktır , anormal şartlarda ONUR ARSLAN yine şampiyon olacaktır :p :)

Fatih, her takıma 15-16 oyuncu gelecek sayıda oyuncu çıkar. Sadece ilk 11 oyuncularıyla takas sistemi ÇOK ÇOK kötü işler.

zaten 8 takım var

rmadrid

barca

manu

arsenal

chelsea

city

milan

inter

takımlarını kullanıcağız bunların mevcut yedek adamlarıda var daha ben ayarlıcam capsını koyucam zaten takımlar belli olduktan sonra

Bu korsan turnuva ne zaman başladı lan ?

ne korsanı iftira yalan dolan lisansımız bilem var ;)

Bu lavuk bişeyler söylüyo, cevap verecek yok mu?

grup derken grup sex değil rıza abicim bu kadar art niyetli olmayın :happynew:

son şampiyon ben olucaktım ama yoluma taşlar koyulmuştu bunuda belirtiyim

Fatih çok rastgele ve dengesiz bir başlangıç yaptın turnuvaya, sözde bir saate draft olacak. Bu işin sonu iyi gözükmüyor.

Üst Alt