#45 Marcão - Sayfa 112 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
GSC futbol ulemaları gelmeden önce gömdükleri yetmemiş Marcao performansıyla onları utandırınca susmuşlardı. Şimdi bazılarının eline fırsat geçince hemen gömmeye devam ediyorlar

Benim yanımdan Luyindama'yı alıp Sivas maçından beri Semih'i Ahmet'i oynatsalar ben sıkıntıdan kendimi keserdim, yıllar sonra çok iyi bir stoper ikilimiz oldu şimdi bu adamların kampta birlikte çalışması gerekirken şimdi çalışmayı geçtim de Luyindama'nın Galatasaray'da devam edeceği bile belli değil

Acilen gerçek futbolcularımızı toplayıp kampa yetiştirmemiz lazım ...

GSC futbol ulemaları gelmeden önce gömdükleri yetmemiş Marcao performansıyla onları utandırınca susmuşlardı. Şimdi bazılarının eline fırsat geçince hemen gömmeye devam ediyorlar

Benim yanımdan Luyindama'yı alıp Sivas maçından beri Semih'i Ahmet'i oynatsalar ben sıkıntıdan kendimi keserdim, yıllar sonra çok iyi bir stoper ikilimiz oldu şimdi bu adamların kampta birlikte çalışması gerekirken şimdi çalışmayı geçtim de Luyindama'nın Galatasaray'da devam edeceği bile belli değil

Acilen gerçek futbolcularımızı toplayıp kampa yetiştirmemiz lazım ...
Derdim performansı değil, tatilde götü göbeğe salması. Profesyonel futbolcu her zaman diri bir vücuda sahip olmalı. Yoksa performans olarak kendini ilk maça kadar toparlayacağından şüphem yok.

tembel bu adam ya. iş disiplini zayıf.
geçen sezon gördüğümüz eksiklikleri hala devam ediyor, üzerine koyma durumu göremedim hiç.

çok umutlanmamak lazım bundan. çünkü gelişmiyor.

kötü oyuncu değil, takımda kalsa 10 yıl oynar ama 20m euro gibi gelir beklentileri gerçeksiz.

Bu tip fiziğe sahip futbolcuların kendilerini toparlaması zaman alabiliyor. Bireysel uzman kişilerden destek almaları lazım. Hazırlık maçlarına göre dün iyiydi. Sadece geçen seneden olduğu gibi arkaya atılan toplarda doğru pozisyon alamayıp, geriden gelen oyuncunun deparına karşılık veremiyor. Bu CL'de büyük sıkıntı.

Bu tip fiziğe sahip futbolcuların kendilerini toparlaması zaman alabiliyor. Bireysel uzman kişilerden destek almaları lazım. Hazırlık maçlarına göre dün iyiydi. Sadece geçen seneden olduğu gibi arkaya atılan toplarda doğru pozisyon alamayıp, geriden gelen oyuncunun deparına karşılık veremiyor. Bu CL'de büyük sıkıntı.

Marcao biraz hantal kalıyor bu tip durumlarda. Hızını artıramayacağına göre ya pozisyon bilgisini mükemmelleştirecek ya da bizim sol bekte kademeye çok iyi giren seri bir bekle oynamamız gerekiyor. Ki Naga da Linnes de işin defansif kısmını gayet iyi yapan adamlar bu açıdan şanslıyız. CL seviyesinde açıklarını örtebilirler mi bilemiyorum yalnız. Hava toplarında da Luyindama seviyesinde değil. Olması da zor ama çalışarak iyileştirebilir bu özelliğini.

Geri kalan özellikleri 10 üzerinden 8-9.

EBPjh0yXoAAB6QF

Göbek hala duruyor hatta kat yapmış

Lige kadar hazır duruma gelir, önemli olan bu sezon şampiyonlar liginde nasıl bir performans göstereceği, etkili olursa iyi rakamlara gönderebiliriz.

Sezon sonunda da bahsetmiştim havadan gelen toplarda zamanlama sorunu yaşayıp ıskalayabiliyor.

Bu halledilemeyecek birşey değil aslında ama kesinlikle bir an önce çözülmeli bu sorun.

Benfica maçında golü yedirmişti bu şekilde, ligde de bir kaç kez yapmıştı bu hatayı hatta başka bir maçta daha gol yememize yol açmıştı diye hatırlıyorum.

sent via GSC

Bana mı öyle geliyor bu adam şişman mı?

Bu ne biçim profesyonellik?

Geçen yıl çok övdük adam saçma sapan başladı bu yıla.

Maç içinde gözüm hep onda, kilolarından ötürü bayağı bayağı beli dönmüyor. Ciddi ağırlaşmış. Toparlaması lazım.

Aşırı yetenekli ve gelecek vaadeden bir stoper fakat mental olarak sıkıntıları var hiç belli olmasa da profesyonellikten uzak biri geldiği günden beri sosyal medyadan vs. çok yakın takip ediyorum aldığım izlenim bu tatilde aldığı kilolar da bunun örneği üstünde çok lakayik bir durum var böyle gece gündüz çalışayım eksiklerimi gidereyim havasında değil büyük ihtimal bir anda bu seviye ye çıkınca buraları yeterli gördü ve hayatını yaşamaya başladı ..
Çok lakayik oynamaya devam ediyor ..

Üst Alt