#45 Marcão - Sayfa 149 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam önlibero oynamalı bir yıldır söylüyorum bir kere denense bir daha vazgeçemezler.

Saha da yaptığı her hareket tipik önlibero oyuncusu hareketi top alışı verişi,pas oyununa katkısı,savunma yapma becerisi ve bu haliyle bizim luiz gustavomuz olabilir.

Bu adam önlibero oynamalı bir yıldır söylüyorum bir kere denense bir daha vazgeçemezler.

Saha da yaptığı her hareket tipik önlibero oyuncusu hareketi top alışı verişi,pas oyununa katkısı,savunma yapma becerisi ve bu haliyle bizim luiz gustavomuz olabilir.

Ön liberoda sırtı dönük top alacak. Oyun zekası ve pozisyon alma becerisi pek iyi değil, o nedenle o bölgede de sırıtır. Gustavo gibi zeki bir oyuncu değil. Sol beke koymak daha mantıklı olur. En azından sol ayağıyla orta açabilir.

ön liberoda nzonzi gibi bir adam oynamıyor mu? takımın haftalardır en iyisi adam birde

marcao'yu oraya koyup napıcaz saçma sapan yorum yapıyorsunuz ya bi garipsiniz vallahi

Ayrıca stoperde oynayan adam çoğunlukla markaj altında olmadan, kaleye yüzü dönük top alır. Sırtında rakip olmaz, önünde boş alan olur. Ayağı iyiyse, biraz da tekniği varsa oyun tarzı göze hoş gelir. Hemen ön liberoya koymak gerekmez.

ön liberoda nzonzi gibi bir adam oynamıyor mu? takımın haftalardır en iyisi adam birde

marcao'yu oraya koyup napıcaz saçma sapan yorum yapıyorsunuz ya bi garipsiniz vallahi

Lafı anlamıyorsun sonra konuşuyorsun marcao nun oynayacağı bölge önliberodur manasın da dedim hemen önliberoya koyulsun demiyoruz bir yıldır söylerim ben nzonzi alınmazdan önce denemeliydik

Ön liberoda sırtı dönük top alacak. Oyun zekası ve pozisyon alma becerisi pek iyi değil, o nedenle o bölgede de sırıtır. Gustavo gibi zeki bir oyuncu değil. Sol beke koymak daha mantıklı olur. En azından sol ayağıyla orta açabilir.

Arkasında iki stoper olunca daha rahat oynar.Arada bir yaptığı basit hatalar da bu kadar pahalıya patlamaz .Ömer bayram bile orta sahaya geçince evrildi sanki

Marcao tam bir önlibero özelliklerini taşıyor bence.Top saklama özeliği olsun oyun kurma becerisi olsun ayrıca marcao zeki bir oyuncu size öyle gelmeyebilir ama bence akıllı adam yalnızca büyük takım tecrübesi eksik

Sol bekte olabilir öyle çok hantal bir adam değil teknik kapasitesiyle o bölgeyi de oynar.

Bunun yerine donk ile başlayıp, seri yada andone’ye yedekte yer açabilirdik. Bütün ikili karşılaşmalarda muriç denen ayıya ezildi. Allah’tan sarıyı geç gördü, yoksa attırırdı bunu muriç.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt