#45 Marcão - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Dün takdir ettim kendisini itiraz edilmesi gereken bütün pozisyonlarda hakeme itiraz eden iki oyuncudan biriydi N'zonzi ile beraber. Eyyamus Cüneyt Var'a giderken Emre bir şeyler söylüyordu hakeme hemen müdahale etti Marcao, Emre kart gördükten sonra öfkelenip bağırdı yine Marcao koştu savunmadan itiraz etti neden 2. sarıyı vermiyorsun diye. Konsantrasyonu dünkü maç için iyiydi bir iki sert müdahaleye anında cevabını verdi.

Eski mesajlarda duruyor notunu aylar önce vermiştim linç yemiştim aslında tam dedigimi anlatamadım potansiyelli biri ama aşırı profesyonellikten uzak ve lakayıt biri sırf instagram hesabını takip eden bile bu tespiti yapardı o zamanlar ne alakası var özel hayat istediğini yapar felan deniyordu 2019 yılındayız artık sosyal medya yaşamın bir parçası ve kişilik hakkinda önemli veriler veriyor acilen pazarı varken satilmalı devre arası bile olabilir bu adamdan bu zihniyetle hiç bir yol olmaz nusret restaurantı olan herhangi bir yere gitmek isteyecektir zorluk çıkarmaz..

Fizik olarak çok kötü geldi ve hala atamadi fazlasını... Adamı devre arası hazır almıştık iyiydi bı tatil e gitti dönüşü berbat oldu

Nagatomo birebir savunmada ne kadar etkiliyse pozisyon almada o kadar kötü. İnanılmaz kötü pozisyon aldığı için marcao sol bek luyindama tek stoper gibi oynuyor bu yüzden stoperler zevkinden sağa sola gidiyormuş gibi gözüküyor. Bek transferi devre arasında olmazsa bizim stoperler yorgunluktan patates olacak her maç çanakkale savaşı veriyorlar. Dün ozan beke geçtiğinde takır takır her yere yardım etti babel'e adım attırmadı bir de bizimkilere bak.

Feghouli, Belhanda, Babel, Nagatomo, Mariano bu kadar berbat ötesiyken Marcao ve Lyundama ile ugrasilmasi bana ya art niyet ya da ifb medyasi etkisi gibi geliyor.

Bu saydigim 5 oyuncu 17 milyon euro aliyor ve 6 macta urettigimiz gol sayisi 3 !! Daha 2 farkla mac kazanamadik.

Marcao ve Lyundama bizden toplam 2 aliyor !! Kendinize gelin asil problemleri gorün artik!!

Feghouli, Belhanda, Babel, Nagatomo, Mariano bu kadar berbat ötesiyken Marcao ve Lyundama ile ugrasilmasi bana ya art niyet ya da ifb medyasi etkisi gibi geliyor.

Bu saydigim 5 oyuncu 17 milyon euro aliyor ve 6 macta urettigimiz gol sayisi 3 !! Daha 2 farkla mac kazanamadik.

Marcao ve Lyundama bizden toplam 2 aliyor !! Kendinize gelin asil problemleri gorün artik!!

Zaten kötü oynamadılar. Oynatılmak istenen pas oyunu gereği takım halinde ofans ve defans yapmamız gerekirken ortasahanın yarısı ileride kalıyor. Marcao ve Luyindama az adamla savunma yapmak zorun kalıyorlar. Marcao'nun iki adamı birden tutması gereken kaç tane pozisyon oldu maçta.

Yine taraftar günah kecisi secmis ne yaparsa yapsin adami elestirecek bosalmak icin.

Bu adam dün macta kötü fln oynamadi, takimin genel hayliyle takildi iste. Bos yapip duruyorsunuz.

Dün ki maçın kötülerinden değil.

Maç başı saçmaladı 1-2 ama onun dışında vasata yaklaşan 3-4 isim varsa biri de Marcao.

Babel,Feghouli, Belhanda ne oynadı mesela.

Stoper de bu sene hiç güven vermiyor, geçen sene de defans anlamında müthiş değildi ama özel yetenekleri hatırına göze batıyordu. Bu sene hem görevini yerine getirmediği gibi defans konusunda da iyice kötü hale geldi

Acaba diyorum Donk'i stoper olarak değerlendirip Marcao yu sol bek olarak mı denesek ? Bu sene defans dörtlümüz çok sıkıntılı belki de bu değişiklik tutar

Şener-Luyindama-Donk-Marcao

dua etsin yanında luyindama var. yoksa tek başına anasını ağlatacaktı savunmanın.
bu sezon bu heriften para kazanıp kurtulmalıyız

Üst Alt