#45 Marcão - Sayfa 286 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emre kilincin pasi vermeden onceki halini izleyin bi sonra marcaoya kizin..Adami uyusturucu satarken polis basmis gibi paniklemis korkmus oyle bi pas cikardi ki eger marcao dokuasa rakip musleraya gelmedin yine alirdi o pasi..O kadar saçma salak pas atti..Cunku sirti dönük top saklayabilen orta sahamiz yok..Faul alabilen calim atabilen irta saha yok..Tqkim bir tulu rahat olamiyo hep panik oyunu rahatlatacak orta saha olmadigi surece ramos da oynasa hata tapacak cunku orya sahanin ve beklerin tek yaptigi sey defansa donmek..
O kadar abartikdi ki defansin top kullanbilme yetisi sag bek sol bek hatta ofansif orta saha marcao ya pas atip ileride kayboluyo oyun kursun doye bekliyo sorun top tutamamakta bugun emre kilonc gecen mac linnes bi once saracchi surekli geri donerlerse patlayacak bunlarda ..

Her zaman söylerim, trde piyasasını bulan her oyuncuyu satacaksın. Marcao'yu Roma bossu da İngiltere'ye satmayarak hata ettik. Umarım aynı hata Taylan'da da yapılmaz.

Kılınç da topu öyle atmasaymış! Boşversenize o formayı giyiyorsan her an tam konsantre olacaksın... Mermi gibi geliyorsa mermi gibi taca atacaksın. Yok illa kontrol edip bir iki dürtüp artizliğini yapacak... Geldiği günden beri topa koşar korkarım kafaya çıkar korkarım, adam kovalar, topa kayar korkarım sayesinde huzurlu maç izlemek imkansız. 2 top kesiyorsa her an bir gol hediye edebilir yada eksik bırakır.. kurtuldugumuz günü iple cekiyorum...

Son düzenleme:
Marcao ya gelene kadar kızcak cok kişi var marcao ayarında bi stoper gidin alın hangi parayla alcanız hata yapmış dün senin bi sisteminmi var bok gibi yan pas geri pas en cok topla oynayan oyuncuların kaleci stoperler 500 tane geriye pas atıyolar stoperlere mac icinde bide başka td eline verin marcao yu gecen donka sövenler şimdi donk oynasın diyo bu kafayla bi halt olmaz bizden istersen Ramos u koy oraya 2 haftada futbolu unutur

Ben yanlış bir olayını görmedim. Şut gibi gelen pasa ne yapsın adam.
Hemen yaninda tac cizgisi var bakti cok sert geliyor kontrol etme kay taça birak en fazla 1 veya 2 saniye kufreder traftar nedne taca attin diye sonra unutulur gider kontrol etmeye calismasi cok sacmaydi.Ben futbolcularada bisey demiyorum hoca demesi lazim zorda kalmadikca geri donmeyin top kaybi olsun ama genede geriye donmeyin demesi lazim.Ben ikinci yarida uyarir sanmistim ama uyarmamis tekrar zorda kaldikca geriye donduk

Üst Alt