#45 Marcão - Sayfa 287 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Süper Lig'in en fazla gollük hata yapan savunmacıları listesinde ilk sırada Marcao (5) yer alırken, ikinci sırayı Luyindama (4) ve Tisserand (4) paylaşıyor.

(Sabah)

Çok abartiliyor en basindan beri yaziyoruz Luyindama'nın bile stoper özellikleri daha fazla. ama bu maci stoperlere yazmam. Sarrachi emrek.

niye ki sakatlığını bahane edip maldivlere mi gitmiş eleman. izin gününde tatil için yurtdışına gitmiş.

Bilmiyorum. Sari kart sinirindaysan, yanindaki stoper sari yedikten sonra 88. dakikada tac cizgisine yakin bir pozisyonda belki cift ayakla rakipin icine ziplamak cok akilli bir hamle gibi gelmemisti bana. Topa hamlesi olsa bile.

Bilmiyorum. Sari kart sinirindaysan, yanindaki stoper sari yedikten sonra 88. dakikada tac cizgisine yakin bir pozisyonda belki cift ayakla rakipin icine ziplamak cok akilli bir hamle gibi gelmemisti bana. Topa hamlesi olsa bile.

en yakın maç 15 gün sonra, ilk antrenman 5 gün sonra. öyle bir kötü niyet sezmedim hareketinde, her zamanki marcao dengesizliği.

bununla luyindama sezon sonu kesinlikle satılmalı
ve uzun süre brezilyalı veya afrikalı stoper alınmamalı
kuzeyden yahut doğu bloğu ülkelerinden oyuncu bakmalı scoutlar.
gerekirse bunlardan potansiyel olarak 1 tık kötü olsun ancak iş disiplinleri ve konsantreleri her daim yüksek oluyor o coğrafya topçuları

Hangi macti, Kayseri ya da Ankaragucu, baya baya dribble etti gidiyordu kaleye topu kaptirdi kontra yedik bir de offf pufff yapiyordu. Arkadaslar, geride pas yaparsin, bunu yapan nice takim var. Dikkatli izlerseniz cok begendiginiz bjk'de yapiyor bunu. Topa hakim olarak bir stratejidir. Biz bir cit fazla yapiyor olabiliriz, dogru ama bu adamlarin attigi her pas da siz korkmuyor musunuz ya ? Dun spiker bile, top ne zaman buna ya da Luyindama'ya gelse "yine Luyindama, Marcao tekrar hata yapar mi ?" falan dedi ses tonunu costururak.. Gercekten bir takimda boyle 1 tane oyuncu olur en fazla. Gecmiste, Dany idi.. Simdi bundan 2 tane birden var yetmiyor kademe bilmeyen 2 tane bek ile "fatality" yapiyoruz. Orta saha da zaten isiran/saldiran sert bir oyuncun yok, sonra 3 atip 4 yersin boyle.

Üst Alt