# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Taylan Antalyalı | Samsunspor'da Kiralık

Fatih terim taylani bucada oynarken de istemisti bunu herkes bilir.

Yönetimin aldigini düşünmek kadar sacma birsey olamaz yönetim taylani tanimazdi bile hoca istemeseydi ayrica hoca istememis olsaydi da hayatta almazlardi.

Sosyal medyada niye oynamıyor diye bi yaygara kopuyor belli zamanlar içerisinde. Kullanici yorumları da cok irrite edici gerçekten. "Siz hocadan daha mi iyi bileceksiniz" veya "sanki antremanlari siz yönetiyorsunuz" gibi yorumlar görüyorum. Lan Vallaha billaha ayıp be ne görüyor bu adam antremanlarda belhanda'dan mariano'dan, nagadan, seri'den de taylani oynatmiyor. Bu sene forma adaleti harbiden çok kötü yemin ederim. Kaç hafta olmuş kaç golü var lan belhandanin kaç asisti var seri napmis bugüne kadar. Vallaha bu sene ben soğudum tuttuğum takımın adını duyunca karnıma sancilar giriyor bu nasi iştir yaa. Fatih hocam ya bişeyler dene gençleri koy 11 e bi kaç tecrübeli adam sıkıştır yanlarina oynamaya çalışsınlar ya da bu yaşlı basiretsiz veteran ordusuyla beraber kendisi de defolsun gitsin. Hocayı cok seviyorum yaşattıkları az uz şeyler değil ancak bu sene her transfer döneminde olduğu gibi düşüncesizce yaptırdığı izin verdiği transferler ve forma adaletsizliği beni tiksindirdi gerçekten.

Taylan’ı hiç tanımıyorum ama geçen yıl dandik bir takımda 6 gol 3 asist ile oynamış. 31 maç oynamış 27’si ilk 11’de. Bu adam şu ana kadar 3 dakika zaman almış.

EKfQsu8WkAAag9I

Bu ne yaw

Maçta iyi olanlardan biriydi. Maç içinde sürekli hareket halindeydi, pres yaptı ve top onda değilken boşa kaçtı. Ayağı düzgün. Gelen pasları bir kaç kez tek topla yanındaki arkadaşına rakip yakındayken güzel attı.

Bence ikili mücadelelerde biraz daha sert olabilir. Çelimsiz bir oyuncu değil. Lemina’nın yaptığı gibi tatlı sert oynarsa Lemina Nzonzi Taylan ve Seri rotasyonu çok iyi olur.

Bence şu ana kadar hiç süre almaması yanlış. Bunu hakedecek kadar kötü bir oyuncu değil. Rotasyonda kullanılabilecek biri. Özellikle sürekli hareket halinde olması çok hoşuma gitti çünkü genelde Türk oyuncuları pası attıktan sonra topu takip etmez ve bekler.

Bakalım ilerleyen dönemde forma şansı bulabilecek mi göreceğiz.

İyiydi ama fatih terim in iki prensi varken ona sıra gelmesi zor belhanda ve selcuk varken oynatmaz yazık içerdeki maçlarda çok işe yarayabilirdi dikine oynuyor adam keşke almasaydik Erzurum da oynardı en azindan

Bence lig maçlarında 11 koysak oynar.

Taylan - Lemina - Ömer B.

hiç sırıtmaz bu oyuncular ile. prime selçuk dönemi etkisi bile alabiliriz bir kaç hafta sonra

Vasat bir topçu demiştik gördünüz sanırım ;) Evet hangi teknik adam oyuncusuna takar ki bu adamlar bu işten rızık kazanıyor böyle takıntısı olan adamı o kadar kupası olur mu yav adam 8 defa şampiyon olmuş :)

Eğer ergen ve liboş taraftarın gazına gelmez, haddini bilir, yedek kulübesinde efendi efendi takılırsa Ömer Bayram gibi işler kötü gittiğinde takıma girer formayı alır hatta ahlakını korur karı kızla takılmazsa bir Suat Kaya niye olmasın??? Suat Hoca zaten ahlaklı bir adamdı Tugay'ın karısına kumarcı demiş onu bu illetten kurtarmak istemişti o kötü adam ilan edilmişti... Daha öncesinde de Konyaya filan kiralık gitmiş sürme yedek kalmış ağzını açmamıştı...

Taylan'ın da burnu sürter, kibiri ve gururu Fatih Hocam tarafından ezilir ve ayakları yere basarsa gelecek yabancı sınırlamasında Taylan bize fayda sağlayabilir ayrıca Galatasaray taraftarı yaşı da iyi... Had bilmesi kafi gelecek, ama diyeyim yeniçerilikten uzak dur; selçüke hasım ol gelecek seninle :)

Üst Alt