🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

adam-gibi-adam-karikaturu-yigit-ozgur.jpg

Bende Galatasaraylıyım benide alın.Hemide yıllık 100 bin avroya oynarım

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

les. 2 tane eli ayağı düzgün stoperle şampiyonluk hayalleri kurabilirdik lâkin eldeki stoperlerden fazlası olduğunu sanmıyorum.

Tek umudum 2007-2008'de gelen Emre Güngör etkisi yapması,onun dışında gereksiz transfer.

O da muzmin sakatti. 2 hafta oynayip 12 hafta sakatti.

Bu ulkeye gelmis en iyi defans gobekleri sirasi ile:

1. Bulent Korkmaz
2. Fatih Terim
3. Gokhan Keskin
4. Emre Asiktir.

5 yoktur!!

Alpayi unutmadim merak etmeyin. O hirvata celmeyi takmayan, isvicre macinin 30. Saniyesinde o topa elle mudahale eden geri zekaliyi bana iyi stoper diye kimse yutturamaz.

Gokhan Zan cam adam olmasa belki 5. O olacakti ama o da olamadi.

Bizim ulkeden stoper almak parayi cope atmaktir.

Bakiniz Serdar Aziz, bakiniz Semih , bakiniz Ahmet Calik!!

Bu ulkede 2 pozisyonu yerli ile doldurmayacaksin 1 stoper 2. Santrafor pozisyonu. Diger her pozisyon olabilir ama bunlar asla. Bu pozisyonlarin belki 2. Veya 3 yedegi yerli olabilir.

O da muzmin sakatti. 2 hafta oynayip 12 hafta sakatti.

Bu ulkeye gelmis en iyi defans gobekleri sirasi ile:

1. Bulent Korkmaz
2. Fatih Terim
3. Gokhan Keskin
4. Emre Asiktir.

5 yoktur!!

Alpayi unutmadim merak etmeyin. O hirvata celmeyi takmayan, isvicre macinin 30. Saniyesinde o topa elle mudahale eden geri zekaliyi bana iyi stoper diye kimse yutturamaz.

Gokhan Zan cam adam olmasa belki 5. O olacakti ama o da olamadi.

Bizim ulkeden stoper almak parayi cope atmaktir.

Bakiniz Serdar Aziz, bakiniz Semih , bakiniz Ahmet Calik!!

Bu ulkede 2 pozisyonu yerli ile doldurmayacaksin 1 stoper 2. Santrafor pozisyonu. Diger her pozisyon olabilir ama bunlar asla. Bu pozisyonlarin belki 2. Veya 3 yedegi yerli olabilir.

Geldiği sezon iyiydi anlamında dedim zaten,yoksa haklısın.

Sacma sapan örnekleri vermeye gerek yok

Emre gungor falan bos isler bunlar

O dönemle bu dönem bir degil

Bazilari yaladiklari baskan icin olumlu hava yaratmaya calisiyor,bu yonetim kaldigi sürece olumlu tek bir gelisme bile olmaz !!

Sacma sapan örnekleri vermeye gerek yok

Emre gungor falan bos isler bunlar

O dönemle bu dönem bir degil

Bazilari yaladiklari baskan icin olumlu hava yaratmaya calisiyor,bu yonetim kaldigi sürece olumlu tek bir gelisme bile olmaz !!

Kes yalancı papağan,madem bu kadar gözükör nefret ediyorsun en ufak mesajlardan bile alınıyorsun o zaman defol git tutma Galatasaray'ı.

Üst Alt