🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
8f5fa159bc62a510c3d48bf97f2a52d8.png

tipi hiç stoper tipi değil. Semih ile ikisi oynarsa vay halimize. Serdarda hiç değilse tam stoper tipi var,sert.

Bunlar masum tipli. Başarısız olacağı tipten belli.

Burada boyu 1.86 yazıyor,öyle ise kısa denemez yanlız 1.86 boya ,neyse artık geldi zaten göreceğiz bakalım umarım aldığı için saydirdiklarimdan özür diletir bana zira aslolan GALATASARAY

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Umut Bulutun boyu ne kadar bilmiyorum ama uzun boylu bir oyuncu ama tek bir kafa topu aldığını hatırlamıyorum çünkü kafa topuna çıkmayı bilmiyor

Önemli olan zamanlamayı iyi yapmak. Cannavaro kısaydı ama adamın zamanlaması ve sıçrama yeteneği çok iyiydi

sakat serdar azize cavandaya ve buna verilen parayla dünya çapında ismi tartışmasız bir adam almayı beceremediler.az ve öz alın arkadaş yeter artık.

ismi tartışmasız derken gidip cr7 messi demiyoruz.ne adamlar geldi GS ın hala marka degeri var.sakat serdar aziz ve ahmet çalık kumarını oynayama gerek olmayacak kadar ismi var GS ın merak etme sen.
yok zaten benimde kast ettigim Messi sınıfı değil

yönetimi savunmak değil niyetim ama şöyle son zamanlarda Türkiye'de yapılan transferleri bir düşünelim. benim aklıma öyle dişe dokunur bir isim gelmiyor

Aklıma gelen en ağar isimler rvp ve nanj onlarda türkiyede ki güvenlik konusu çok daha iyi durumdayken geldiler

Bir tek de jong var güvenlik durumuna rağmen gelen ismi bir ağırlığı olan

Son düzenleme:
Üst Alt