🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
:D yanlış mıyım ama? Puyol,Terry,Ferdinand,Lugano,Pepe,Chiellini.. :)

Haklısın takılıyorum sadece :) Bana göre de en kral stoper katil stoperdir. Ama yanına da mutlaka bi tane soğukkanlı-sakin adam koyarım ben olsam :) Sakinlik konusunda Ahmet gibi temiz yüzlü bi çocuğun da gelişiyle sıkıntı yaşamayacağımız kesin, tek eksiğimiz yeni bi Ujfa :p

renktaş sakat serdar ahmet calık vede trabzonun bedava yollamaya calıştıgı cavanda yerıne gayet ıyı bır adam alabılırdık diye düşünüyorum.bunlar kalitesız transferlerle bızı uyutuyorlar.yapmış olmak için transfer yapıyorlar.terör yuzunden gelmek ıstemedıklerı doğru haklısın ama yınede ıyı bır ısım ıkna edilebilirdi.
yok zaten benimde kast ettigim Messi sınıfı değil

yönetimi savunmak değil niyetim ama şöyle son zamanlarda Türkiye'de yapılan transferleri bir düşünelim. benim aklıma öyle dişe dokunur bir isim gelmiyor

Aklıma gelen en ağar isimler rvp ve nanj onlarda türkiyede ki güvenlik konusu çok daha iyi durumdayken geldiler

Bir tek de jong var güvenlik durumuna rağmen gelen ismi bir ağırlığı olan

Haklısın takılıyorum sadece :) Bana göre de en kral stoper katil stoperdir. Ama yanına da mutlaka bi tane soğukkanlı-sakin adam koyarım ben olsam :) Sakinlik konusunda Ahmet gibi temiz yüzlü bi çocuğun da gelişiyle sıkıntı yaşamayacağımız kesin, tek eksiğimiz yeni bi Ujfa :p

Pepe-Ramos ikilisi toplamda 30'dan fazla kırmızı kart yemiş bir ikili. Ben teknik direktör olsam 11 oyuncunun 6-7 tanesini çirkeften kurarım mesela :)

96-2000 takımı buna yakındı.

Çirkefliği bu kadar sevdiğine göre muhtemelen Terim'cisin renkdaşım :-)

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

son 2-3 senedir sevmiyorum oyun anlayışını. Eski presli,bol kaoslu,bol adrenalinli maçlarını severdim.

2014'e katılmayı başaramadığımız Hollanda maçı vardı, o maçtan beri kaos sistemini bıraktı. Eğer bize gelirse yeniden kaos sitemine döner. Bu ligin bugu o sistem.

Ersun, Fenerde öyle oynatmıştı. Aşırı eforlu,tempolu,adrenalinli ama riskli. Bir anda saçma sapan gol yiyebilirsin.

son 2-3 senedir sevmiyorum oyun anlayışını. Eski presli,bol kaoslu,bol adrenalinli maçlarını severdim.

2014'e katılmayı başaramadığımız Hollanda maçı vardı, o maçtan beri kaos sistemini bıraktı. Eğer bize gelirse yeniden kaos sitemine döner. Bu ligin bugu o sistem.

Ersun, Fenerde öyle oynatmıştı. Aşırı eforlu,tempolu,adrenalinli ama riskli. Bir anda saçma sapan gol yiyebilirsin.
Kaostan ziyade agresif futbol olarak görüyorum ben FT'nin stilini. Gelse muhtemelen yine sevinirim ama son gidiş sürecini hala hazmedemedim :-)

Kaostan ziyade agresif futbol olarak görüyorum ben FT'nin stilini. Gelse muhtemelen yine sevinirim ama son gidiş sürecini hala hazmedemedim :-)

Zamanında Okan Buruk,Hakan şükür falan da kötü gitmişti. Ama sonra geri döndüler. Dortmund, hain dediği Götze'yi 3 sene sonra aldı.

Gelir 2 damardan söz, 2 iyi maç hepsi unutulur gider. Sınırda yok artık. Gelirse, Selçuk,Dejong,Sneijder üçlüsünü yollar. Semih,Sabri'yi yollar. Bunları tutmuyor hoca.

Ahmet Çalık, son üç sezonda Süper Lig'de en fazla maça çıkan 2. (75), en fazla uzaklaştırma yapan 1. savunma oyuncusu (472).

C1_K3AxWgAAYbbY.jpg

Semih 1.83m ,Chedjou 1.84m, Balta 1.84m, S.Aziz 1.83m ve bu arkadas 1.84m .
Bu boylarda bizde basarili olan Stoper var mi ? ben hatirlamiyorum
Hayirli olsun

Üst Alt