🎗 #5 Ahmet Çalık - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Antu da biri yazmis.

[TABLE="class: tablodis"]
[TR="class: tr32"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
noxtrag - 12.01.2017 20:21[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

nefret ettiğim cimboma bile üzülmeye başladım ha.

iki tarafın yönetimi de içler acısı. iş bilmez adamlar.

meydan tinercilere kaldı iki kulübün yönetimi sayesinde.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Semih 1.83m ,Chedjou 1.84m, Balta 1.84m, S.Aziz 1.83m ve bu arkadas 1.84m .
Bu boylarda bizde basarili olan Stoper var mi ? ben hatirlamiyorum
Hayirli olsun

Bülent kaptan sadece 1,80 boyundaydi ama canavar gibiydi. Sonuc olarak hersey boy degil bunu gecen de birisiyle konusmustum burada sanirim Hakan ileydi.

Boy önemli bir faktör olabilir ama bunun yaninda futbolcunun sicrama gücü, zamanlamasi ve havadaki vücut dengesi de cok önemlidir. Ramos da sadece 1,83 boyunda mesela ama canavar gibi hava topu aliyor.

Ama bizim defansin genel olarak kisa boylu kaldigina bende katiliyorum. Bizimkiler hem ciliz hem zamanlamalari berbat hem de rakibi sindiremiyorlar. Bu hepsi icin gecerli, biraz sert ve seri olmasi lazim stoperin. Bizim hicbir stoperimiz sert degil ve rakibe korku salmiyorlar. Semih Balta falan karsimda oynasa ben forvet olarak bunlardan hic bir sekilde cekinmem ki. Semihe zaten bi omuz attin mi 2m ucuyor. Böyle stoper mi olur yahu. Balta hava topuna cikmaz, Semih cikar ama gec cikar, Chedjou zaten malin teki, Serdar kronik sakat. Simdi bir de bu belirsiz Ahmeti aldik, bunun da boyu ayni elimizdeki adamlar gibi. Cok ilginc gercekten kac tane kafa topundan gol yedik ama uzun boylu stoper alma düsüncesi olusmuyor hic bir yöneticimizde.

Adam gibi adam.

Zamaninda Semih icin insallah ileride Bülent Korkmazimiz olur dedigim icin kendimden utaniyorum ve senden özür diliyorum büyük kaptan.

Senin tirnaginin parcasi bile olamaz Semih.

Artik eski adamlar bir daha gelmez imkansiz gibi birsey bunlarla idare edecez.

Kendi kendine diyorum on yargili olmuyayim diye sahada gormeden birsey demiyeyim diyorum ama hislerim bundanda bir halt olmaz diyor.

Antu da biri yazmis.

[TABLE="class: tablodis"]
[TD="class: tabloic, bgcolor: #FFFFE5, align: left"]
ok.gif
noxtrag - 12.01.2017 20:21[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

[TABLE="class: tablodisbeyaz"]
[TD="class: tabloicbeyaz, align: left"][TABLE="width: 298"]

bos.gif

nefret ettiğim cimboma bile üzülmeye başladım ha.

iki tarafın yönetimi de içler acısı. iş bilmez adamlar.

meydan tinercilere kaldı iki kulübün yönetimi sayesinde.

[/TABLE]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Arkadaşla iletişime geçelim bir kadeh oturup içmek istiyorum kendisiyle

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk

Bu çocuk samimi. Ankara'da semt adı vermeyim sıradan bir kebapçıya gelir yemek yerdi sürekli, altında da 100.000TL'lik C180 vardı, umarım faydalı olur ve İstanbul bozmaz.

Şimdi veda videosunu izledimde o nasıl konuşma tarzı.
Biri kardo öbürü kanki diyor öbürü kans bro gibi bişeyler diyor bunlar mı Bülent korkmaz ruhunda savaşacak geçiniz. Bunlar savaşsa savaşsa ellerindeki telefonda savaşır.

Envoyé de mon Sony Xperia Z5 en utilisant Tapatalk

Artık Galatasaray' ın futbolcusu, yapacak bir şey yok, umarım başarılı olur.

Züğürt tesellisi olsun biraz, Galatasaray Gençlerbirliği' nden transfer yaptığında genelde tutuyor, aklıma gelen isimler İsmail Demiriz, Ümit Karan, Ergün Penbe.

Üst Alt