5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam

Diploma ve sertifika o kadar önemsiz ki anlatamam size.

Haftabaşı 3 kişi işe aldım.
En iyisi 20 yaşında lise terk, araba alıp satmaktan başka bir iş yapmamış bir genç.

Gscimbom mobil

Türkiyede cogu Universite okuyoda boşa bir cogu ztn istedigi dal üzerine okuyamıyo maksat ünüversite diploması alayımda hangi bölüm olursa olsun ama bi cok meslekte kaybolup gidiyo cünkü yeni nesil vücutla çalışmak istemiyo mümkünse masa başı iş olsun yorulmadan para kazanayım

Şu korktuğunuz depremde yıkılan evleri: savunduğunuz diplomasız, işi bilen(!) müteahhitlerin eseri.
2 mühendis arkadaşımdan

1 i yapan diğeri denetleyen

İnşaat yapılırken usta bir hata fark ediyor ve denetletleyeni de yapanı da inşaata çağırıyor

Usta ilkokul mezunu

Lan diyor, biriniz izin verdi, diğerini çizdi yapıyor, hiç mi farketmediniz bunu

Bakıyorlar

Apartmanda ki daire kapılarının önünde direkler

Her şey sil baştan

Durumlar farklı Emrah

Bu da eğitimsizliğe destek olmak için değil ama işimizi düzgün yapalım yaw

2 mühendis arkadaşımdan

1 i yapan diğeri denetleyen

İnşaat yapılırken usta bir hata fark ediyor ve denetletleyeni de yapanı da inşaata çağırıyor

Usta ilkokul mezunu

Lan diyor, biriniz izin verdi, diğerini çizdi yapıyor, hiç mi farketmediniz bunu

Bakıyorlar

Apartmanda ki daire kapılarının önünde direkler

Her şey sil baştan

Durumlar farklı Emrah

Bu da eğitimsizliğe destek olmak için değil ama işimizi düzgün yapalım yaw
İşi düzgün yapmak ayrı. Bu umursamazlık, senin dediğin usta sağlam karakterli biri ve işine önem veren bir insan.
Yapı sektöründe misin Sertan?

Arkadaşlar eğitim sisteminin her merhalesinde yer almış biri olarak söyleyebilirim ki tıp ve mühendislik dışında okuyanlara hakikaten de ihtiyaç yok... bu arkadaşa teklif gelmiş yapmamış niye?

Kamuya girip vatandaşın iliğini sömürecek ben sınava girdim hayat da oyun artık devlet bana bakmak zorunda yok ya

Okul okuyan talebelere de tavsiyem sadece matematiği önemseyin bilhassa sonsuz matematiği diğer tüm dersler hikaye ;)

Arkadaşlar eğitim sisteminin her merhalesinde yer almış biri olarak söyleyebilirim ki tıp ve mühendislik dışında okuyanlara hakikaten de ihtiyaç yok... bu arkadaşa teklif gelmiş yapmamış niye?

Kamuya girip vatandaşın iliğini sömürecek ben sınava girdim hayat da oyun artık devlet bana bakmak zorunda yok ya

Okul okuyan talebelere de tavsiyem sadece matematiği önemseyin bilhassa sonsuz matematiği diğer tüm dersler hikaye ;)
Sağdan soldan mezun olan mühendisleri de ekleyelim oraya.

Üst Alt