5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 Diploması Olup Asgari Ücret Alan Adam

Arkadaşlar eğitim sisteminin her merhalesinde yer almış biri olarak söyleyebilirim ki tıp ve mühendislik dışında okuyanlara hakikaten de ihtiyaç yok... bu arkadaşa teklif gelmiş yapmamış niye?

Kamuya girip vatandaşın iliğini sömürecek ben sınava girdim hayat da oyun artık devlet bana bakmak zorunda yok ya

Okul okuyan talebelere de tavsiyem sadece matematiği önemseyin bilhassa sonsuz matematiği diğer tüm dersler hikaye ;)
Hukuk?

Bitirdiğiniz sonu ''tü'' ile biten bir üniversiteden mezun olmuş olmanız bizi zerre ilgilendirmiyor ve bizleri zerre etkilemiyor haberiniz olsun. Teşekkürler.
Oyun sanıyorlar üstat level bitti hani arzularım der gibi bu videoda 1 adet asalak gördüm ilginç olan posta koyan yok videoya geçen sokakta yatan bir gariban vardı adamı linç ettiler :) demek ki parazit parazitin külüne muhtaç ;)

Son düzenleme:
Oyun sanıyorlar üstat levrek bitti hani arzularım der gibi bu videoda 1 adet asalak gördüm ilginç olan posta koyan yok videoya geçen sokakta yatan bir gariban vardı adamı linç ettiler :) demek ki parazit parazitin külüne muhtaç ;)
Üstat videoyu inan izlemedim sadece başlık üzerinden yazdım. Üniversiteli olma durumu baya bir abartılıyor bizim ülkede, çok ciddi yeniden düzenlenmeye ihtiyacı var neyseki yönetenler de durumun farkında bakalım nasip.

Üst Alt